Teknoloji

Razer Abyssus Essential ile Giriş Seviyesi Farelere Razer Chroma Desteği

0

Razer’ın yeni giriş seviyesi faresi Abyssus Essential, Çin’de Razer Jugan adıyla çıkışının ardından dünya genelinde piyasadaki yerini aldı.

Razer Abyssus V2’nin devam modeli olan Razer Abyssus Essential, Razer Chroma desteği kazanmasının yanı sıra alttan aydınlatmalı ilk Razer faresi olma özelliği de taşıyor. Her ne kadar sade bir fare olsa da  7200 DPI optik sensörü ile oyuncu sınıfı değer sunabilen Razer Abyssus Essential, 16,8 milyon renk seçeneği ile Razer Synapse üzerinden kontrol edilebilir yapıda geliyor.

Aynı zamanda Razer Abyssus Essential ile beraber Razer giriş seviyesi oyuncu ekipmanlarını da tamamlamış oldu.Klavye tarafında Razer Cynosa Chroma, fare tarafında Razer Abyssus Essential ve fare matı için Razer Goliathus Chroma markanın giriş seviye uygun fiyatlı seçimleri oldu.

  • Satış Tarihi: 26 Nisan 2018 – Razer.com ve dünya geneli
  • Fiyat: 49.99 dolar / 49,99 Euro
Razer Phone İçin Android Oreo 8.1 Güncelleme Detayları
Ceyda Doğan Karaş
86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.

MMD, Konsol Oyunlarına Odaklanan Ekranlarını Piyasaya Çıkartıyor

Previous article

Huawei, IMS Dünya Forumu’nda İki Ödül Kazandı

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Teknoloji