Teknoloji

Razer, DeathAdder Elite ve Gigantus ile Yenileniyor

0

Oyuncular için önde gelen global yaşam tarzı markası Razer™ bol ödüllü ikonik oyuncu faresinin en son sürümünü duyurdu: Razer DeathAdder Elite. Razer DeathAdder dünyadaki tüm fareler arasında “En İyi Oyuncu Faresi” ödülünü en çok kazanan olmuştu. Yeni Razer DeathAdder Elite ise bu hakimiyeti dünyadaki en iyi oyuncu faresi olarak devam ettirmek üzere tasarlandı.

Razer’ın amiral gemisi konumundaki oyuncu faresi şimdi de dünyanın en iyi optik sensörüyle donatıldı. Tamamen yeni Razer 5G Optical Sensor 450 IPS’de (saniye başına inç sayısı) 16,000 DPI’a (inç başına nokta sayısı) kadar takip ediyor. Her iki imle de endüstri için yeni bir standart koyuyor. Üstelik, Razer DeathAdder Elite %99.4 ile, şimdiye kadar bir oyuncu faresinde kaydedilmiş ölçülen en yüksek RA’ya (çözünürlük doğruluğu) sahip. Bu da fareyi günümüzde mevcut olan en hızlı, en duyarlı ve en keskin oyuncu faresi yapıyor.

Razer DeathAdder Elite ayrıca Razer Mechanical Mouse Switches ile gelen ilk Razer faresi olma özelliği taşıyor. Önde gelen global fare tuşu tedarikçisi Omron ile birlikte tasarlanan ve üretilen yeni tuşlar, en hızlı tepki süresine ulaşmak için optimize edildi. Dayanıklılık ise önde gelen sektör standartı 50 milyon tıklamaya yükseltildi. Geliştirilmiş bir taktil kaydırma tekerleği ve DPI düğmelerinin eklenmesiyle DeathAdder Elite’e daha fazla fonksiyonellik katıldı.

Yeni DeathAdder ayrıca cihazlar arasında senkronize edilebilen özelleştirilebilir aydınlatma özelliklerini mümkün kılan Powered by Razer Chroma™ teknolojisinden faydalanacak.

Razer’ın kurucu ortağı ve CEO’su Min-Liang Tan, “Dünyanın en iyi oyuncu faresi şimdi daha da iyi hale geldi” diyor ve ekliyor: “Razer DeathAdder Elite’de hemen her şeyi daha da geliştirdik.”

Yeni fare, orijinal DeathAdder’da sunulan efsanevi şekil ve ergonomiyi taşıyor. Dünyanın en iyi profesyonel eSporcularının çoğu tarafından test edilen ve onaylanan Razer DeathAdder Elite, oyun ne kadar uzun sürerse sürsün, en yüksek seviyede performans ve konforu sağlıyor.

Dünyanın en çok takip edilen eSporcularından Lee “Faker” Sang-hyeok, “Hiç daha konforlu bir fare daha olmamıştı” diyor ve ekliyor: “Eski pro’lar ve gözü zirvede olan rekabetçi oyuncular için, her şey Razer DeathAdder Elite ile yeniden başlıyor.”

2006’da çıkan Razer DeathAdder tüm zamanların en çok satan oyuncu faresi. Oyuncular için performans, fonksiyonellik ve dayanıklılık adına çıtayı her geçen gün daha da yükseltti.

Daha fazla bilgi için: razerzone.com/gaming-mice/razer-deathadder-elite

Yeni Razer Gigantus Mousemat Ön Siparişe Açıldı

Razer, profesyonel eSporcular ve diğer rekabetçi oyuncular için turnuva sınıfı ekipman sunmak istiyor. Razer Gigantus en üst düzey eSpor mousemat’ı ve Team Razer çatısı altındaki profesyonel sporcuların doğrudan geribildirimi ile yaratıldı.

Razer Gigantus, Razer’ın özel olarak eSpor’a odaklanan gelişmiş mousemat koleksiyonunun en yeni üyesi. Ultra geniş bir yüzey alanına, optimize edilmiş oyun yüzeyine ve zenginleştirilmiş bir kalınlığa sahip. Razer Gigantus 29.99 Euro fiyat etiketiyle şimdi ön siparişte.

Razer Gigantus hakkında daha fazla bilgi için: http://www.razerzone.com/gaming-mouse-mats/razer-gigantus

 

 

 

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

Gerçekçi Bir Futbol Simülasyonu – Header Goal VR

Previous article

Battlefield 1, Hikaye Modunda Oldukça İddialı

Next article

You may also like

More in Teknoloji