Teknoloji

Razer Hammerhead USB-C Ve iOS Mercury Edition Özellikleri

0

Razer Hammerhead kulak içi kulaklık ailesine iki yeni üye daha ekleniyor ve 3.5mm jak girişi bulunmayan Android ve iOS cihazlar için dijital bağlantı imkanı sağlıyor. Dayanıklılık kapasitesine sahip alüminyum kasası, düz kabloları ve pasif gürültü engelleme özelliği ile üretiliyor. Kabloda yer alan kumanda da kullanıcılara cihaz üzerinde kolay kontrol sağlıyor. Razer Hammerhead USB-C, USB-C özellikli bir Android telefondan işlenmemiş ses üretmek için dijital çıkışlı özel olarak ayarlanmış bir DAC dönüştürücüsü barındırıyor. IOS Mercury Edition için Razer Hammerhead, Apple Lightning konektörlerinin dijital çıktısını doğrudan doğruya sesle, maksimum netliğe sahip, doğru, mobil ses için işleme tabi tutmadan kullanıyor.

Hammerhead iOS Mercury

Fiyat:  Razer Hammerhead USB-C: 79.99 USD/ 89.99 EUR – Razer Hammerhead for iOS Mercury: 99.99 USD/ 109.99 EUR

Razer Hammerhead USB-C, 3.5 mm ses çıkışları olmayan Razer  telefon ve diğer cihazlar için mükemmel bir seçenektir. iOS Mercury Edition için Razer Hammerhead ise iPhone  renkleriyle harmanlanır. Ürün, 17 Kasım 2017’den itibaren Dünya çapında: 2018’in ilk çeyreği piyasaya çıkacak.

Hammerhead USB-C

Razer Turnuvalar İçin Yeni Wolverine Xbox Oyun Kumandasını Duyurdu

Ceyda Doğan Karaş
86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.

Razer Turnuvalar İçin Yeni Wolverine Xbox Oyun Kumandasını Duyurdu

Previous article

Star Wars Battlefront 2 – Arcade Battle Scenarios – Light Side Oynanış

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Teknoloji