Teknoloji

Razer Phone İçin Android Oreo 8.1 Güncelleme Detayları

0

Razer, oyun odaklı akıllı telefonu Razer Phone için Android Oreo 8.1 güncellemesini sundu.  Güncelleme OTA yoluyla tüm dünyadaki Razer Phone kullanıcılarına sunulacak ve önümüzdeki birkaç hafta içerisinde tüm telefonlara iletilmiş olacak. Razer Phone kullanıcıları telefonlarının Ayarlar bölümündeki Sistem Güncellemesi sekmesinden söz konusu güncellemeyi kontrol edebilirler.

Bu son güncelleme daha temiz bir görsel tasarım, çeşitli geliştirmeler de vaha verimli bir batarya performansı sunuyor olacak. Dolby Atmos uygulamasında da geliştirmeye giden Razer, Netflix widgetlarını da destekliyor olacak. Ayrıca bu güncelleme güncel güvenlik yamalarını ve hata düzeltmelerini de içeriyor.

Razer Goliathus Yumuşak Fare Matı Gücünü Razer Chroma’dan Alıyor
Ceyda Doğan Karaş
86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.

Kingston’dan Yeni UV500 SSD Ailesi

Previous article

Facebook’tan Gizliliği Korumak İçin Yeni Önlemler

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Teknoloji