Teknoloji

SATA Tabanlı SSD: HyperX Savage SSD

0

Kingston Technology’nin iştiraki olan HyperX, yeni SATA tabanlı SSD modeli olan HyperX Savage serisini duyurdu. Yeni nesil SATA Rev. 3.0 (6 GB/s) arabirimiyle raflarda yer bulmaya hazırlanan HyperX Savage ailesi, 120 GB, 240 GB, 480 GB ve 960 GB kapasite seçenekleriyle kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Oyunculara özel ürün ve ekipmanlarıyla dikkat çeken HyperX, SSD ailesine SATA Rev. 3.0 (6 GB/s) destekli Savage’ı da ekledi. Eski nesille de (SATA Rev. 2.0 – 3 GB/s) uyumlu çalışan HyperX Savage SSD’ler, 4 çekirdekli, 8 kanallı Phison S10 kontrolcüyle donatıldı. 560 MB/s okuma ve 530 MB/s yazma hızıyla dikkat çeken yeni SSD’ler, performans meraklıları için çok yakında raflarda yer bulmuş olacak.

7 mm’lik ince tasarımıyla da öne çıkan HyperX Savage SSD ailesi, 120 GB, 240 GB, 480 GB ve 960 GB’lık modelleriyle hem notebook hem de PC kullanıcılarının beğenisine sunulacak. Oyuncu trendlerinden yola çıkılarak hazırlanmış olan yeni nesil çizgilerle donatılmış HyperX Savage SSD’ler, yüksek performansı ve geniş kapasite seçenekleriyle adeta cazibe merkezi olacak.

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

Call Of Duty: Black Ops III Geliyor

Previous article

Huawei P8’le Işığın İzini Takip Edin

Next article

You may also like

More in Teknoloji