Teknoloji

Sennheiser HD 2 ile En İyi Sesi Yakalayın

0

Mükemmel ses ile tasarımın buluşma noktası Sennheiser’ın en yenilerinden HD 2 serisi, dengeli ve detaylı ses sahnesi ile kullanıcılarına en iyi müziği vadediyor. İnce ve hafif tasarımı, katlanabilir yapısıyla konfordan da ödün vermeyen HD 2 serisi, uygun fiyatlarıyla da dikkat çekiyor.

Sennheiser’ın 71 yıllık ses mühendisliği deneyiminin en yeni ürünlerinden biri olan HD 2 serisi, premium ses kalitesine uygun fiyatlarla sahip olma fırsatı sunuyor. Birçok kapalı kulaklığın sahip olmadığı kadar başarılı pasif ses izolasyonuna, detaylı ve dengeli ses sahnesine sahip olması sayesinde her kullanıcının mükemmel müziğe ulaşmasını sağlıyor. HD 2 serisi, ince ve hafif tasarımı, katlanabilir yapısıyla kolay taşıma imkanı da sunuyor. Mobil cihazlarla da sorunsuz kullanılabilen HD 2 serisi, siyah, parlak siyah ve beyaz renk seçeneğiyle özellikle iPhone’lar için uyumlu, şık bir tercih oluşturuyor.

HD 2 serisinin tüm modellerini Bircom’un 4. Levent, Eski Büyükdere Caddesi No:61’deki Sennheiser Deneyim Merkezi’nde deneyebilir ve satın alabilirsiniz. Sennheiser’ın tüm ürün bilgilerine ve online mağazasına http://www.sennheiser.com.tr adresinden ulaşılabilirsiniz.

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

GEFORCE CUPS Büyük Finali 5 Kasım’da Ferit Karakaya Sunumuyla!

Previous article

Team Razer SKT, LoL Dünya Şampiyonası’nı Üst Üste Üçüncü Kez Kazandı

Next article

You may also like

More in Teknoloji