Teknoloji

Üç Ekranlı Oyuncu Kabini Acer Predator Thronos – Denedik

0

Acer ve Teknosa, oyun dünyasına yepyeni bir deneyim sunmak için güçlerini birleştirdi. Oyun deneyimini bambaşka bir boyuta taşıyan ve IFA’da duyurulduğu andan itibaren tüm dünyadaki oyunseverlerin beğenisini kazanan Predator Thronos Oyuncu Kabini Türkiye’de ilk kez Teknosa Cevahir Mağazası’nda oyun severlerle buluştu. Biz de hazır böyle bir güzellik varken, denemeden olmaz diyerek ilginç bir oyun deneyimi yaşadık.

Thronos’u ücretsiz olarak Teknosa Cevahir Mağaza’sında farklı oyunlarla deneyebilirsiniz. Ayrıca devam eden PUBG turnuvasına da katılarak Acer Nitro 5 Oyuncu Dizüstü Bilgisayarı, Acer Nitro Klavye, Predator Galea 300 Oyuncu Kulaklığı, Büyük Boy Predator Mouse Pad’den birini kazanabilirsiniz.

 

Yeni Acer X1225i Kablosuz Projektör Tanıtıldı
Ceyda Doğan Karaş
86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.

Stephen King’in Oğlu Joe Hill’den Doğaüstü Gerilim: NOS4A2

Previous article

Operencia: The Stolen Sun İnceleme

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Teknoloji