Alışveriş

Akıllı Oyuncaklar İle Doyasıya Eğlence

0

Mobicom tarafından Türkiye’ye getirilen ve mobil uygulamalar üzerinden kontrol edilen, Orbotix tarafından geliştirilen dünyanın ilk robot topu Sphero, sürat yapmak için geliştirilmiş, robot oyuncak Ollie ve oyunseverlerin gözdesi ‘Mini Drone’lar Sevgililer Günü’nün en eğlenceli hediyelerden biri olarak öne çıkıyor…

Dünyanın İlk Robot Topu Sphero…

Mobicom tarafından Türkiye’ye getirilen ve Orbotix tarafından geliştirilen dünyanın ilk robot topu Sphero, akıllı telefon ve tabletlerden control edilebiliyor. 30’dan fazla uygulaması olan bu mobil oyuncakla sınırsız oyun deneyimi yaşamak mümkün. iOS ve Android işletim sistemine sahip akıllı cep telefonlarıyla da tabletler ile kontrol edilebilen akıllı robot Sphero, su geçirmez yapısı ve geliştirilen farklı uygulamalarıyla hayatınızın aşkına eğlenceli dakikalar yaşatacak.

30’dan fazla uygulaması olan Sphero’nun yeni mobil oyun dünyasında sınırsız eğlence deneyimi yaşamak mümkün. Sphero’ya sahip olanlar mobil oyuncağın yeni motoru ile daireler çizerek oturma odalarını Rolling Dead gibi artırılmış gerçeklik uygulamaları ile video oyununa dönüştürebiliyorlar.

Ollie Süper Hızlı Sürüş…

Sürat yapmak için geliştirilmiş, mobil uygulama üzerinden kontrol edilen, özel hareketler için programlanmış ve sizin isteğinize göre özelleştirilebilen robot oyuncak Ollie, silindir şeklindeki tasarımı sayesinde harika bir çevikliğe sahip. Uygulama üzerinden kolayca kontrol edilebilen özel hareketler ile ani dönüşler ve saltolar yaparak drift keyfini yaşatıyor. Saniyede 6 metre hız ile Ollie akıllı telefon veya tabletlerden kontrol ediliyor. Ollie’nin sağlam malzemesi sayesinde çarpmalar konusunda endişelenmeden kullanabilir ve LED ışıkları ile geceleri de hız tutkunuzun peşinden gidebilirsiniz.

‘Mini Drone’lar ile teknoloji tutkusu…

Oyun seven teknoloji tutkunları ile Mobicom tarafından buluşturulan Parrot ‘Mini Drone’ları, Rolling Spider ve Jumping Sumo; SevgililerGünü’nde eğlenceli bir hediye alternatifi olarak öne çıkıyor.

Parrot’ın uçan robotları ‘Rolling Spider’ ve zıplayan robot ‘Jumping Sumo’ bulundukları her ortama eğlenceyi getiriyor. Cep telefonu ve tablet gibi mobil cihazlarla kumanda edilebilen ve dünyanın ilk dört pervaneli Wi-Fi helikopteri olan AR.Drone’un yaratıcısı Parrot tarafında nüretilen Mini Drone’lar, iOS ve Android ve Windows işletim sistemine sahip akıllı cep telefonları ve tabletlerle kontrol edilebiliyor.

Parrot markalı ürünlere www.mobicom.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

Windows 10: Yeni Nesil Windows

Previous article

Facebook ve Instagram DDoS Saldırısına mı Uğradı?

Next article

You may also like

More in Alışveriş