Alışveriş

High Sierra Plumas ile Çantanız Kaostan Kurtuluyor

0

High Sierra Plumas ofis çantaları, geniş iç hacmi ve düzenlemeyi kolaylaştıran çok bölmeli tasarımıyla hem günlük yaşamı kolaylaştırıyor hem de hava akışı sağlayan malzemesi ve süspansiyon sistemiyle kullanıcının sağlığını koruyor.

Çanta içi organizasyona ve kullanıcının sağlığına büyük önem veren High Sierra’nın Plumas modeli, tamamen yastıklı laptop bölmesi, ön fermuarlı medya cebi, kalem yuvası ve anahtar askısı sayesinde mükemmel organizasyon sağlıyor. Günlük hayatta ihtiyaç duyulan her şeyi düzenli şekilde muhafaza ediyor.sierra

High Sierra için insan sağlığı her şeyden önde geliyor

Organizasyon konusunda kusursuz olmasının yanı sıra kullanıcının sağlığını da düşünen High Sierra Plumas ofis çantaları, örgü hava kanalı sistemiyle havanın sırt ve çanta arasında akmasına izin vererek terlemeyi önlüyor.

Diğer yandan esnek file yan cepleri, ayarlanabilir yan sıkıştırma kayışları ve eşsiz süspansiyon askı sistemi, çantanızdaki laptop, kitap ve dosyaların ağırlığını absorbe ederek çantanızı kolaylıkla taşımanızı sağlıyor.

High Sierra çantaları, Samsonite mağazaları, büyük zincir mağazalar ve seçkin kırtasiyelerde 179 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

Hatred Steam’de Yayınlanamayabilir

Previous article

Philips ile Sevgililer Günü’nde Müziğini Gittiğin Yere Götür

Next article

You may also like

More in Alışveriş