Alışveriş

Reebok İle Daha Hızlı Ve Daha Konforlu Koşu Performansı

0

Reebok’ın Sonbahar/Kış 2014 Sezonundaki En Yeni Koşu Ayakkabısı ZQUICK ELECTRIFY, Teknolojik Taban Yapısı ve Gelişmiş Üst Yüzeyi ile Koşu Performanslarını Bir Üst Seviyeye Taşıyor!

Reebok, ses getiren ZQUICK koşu ayakkabısını yeni  teknolojilerile geliştirerek Sonbahar/Kış 2014 sezonu için yeni nesil ZQUICK ELECTRIFY modelini sunuyor! Yüksek performanslı Z Sınıfı yarış lastiklerinden ilham alınarak tasarlanmış dış tabanı, yenilikçi üst yüzeyi ve karbon köpük taban yapısı ile Sonbahar/Kış 2014 Reebok koşu koleksiyonunda yer alan ZQUICK ELECTRIFY modeli, hızınıza hız katıyor. Hafiflik, kontrol ve aktif havalandırma sunanReebok ZQUICK ELECTRIFY ile çok daha hızlı ve dengeli bir performans sizleri bekliyor.

Reebok ZQUICK ELECTRIFY, daha fazla hava kabarcığının taban köpüğü içinde hapsolmasını sağlayan,gaz (CO2) infüzyonu yapılmış tabanı ile oldukça hafif, yumuşak bir yapı ve yastıklama etkisi sunuyor. Yarış arabalarında kullanılan Z Sınıfı performans lastiklerinden ilham alınarak tasarlanmış dış taban geometrisi ise üstün yol tutuş ve kontrol sağlıyor. Mükemmel zemin kontrolü sağlayan taban geometrisini oluşturan orta, yan ve dikey kanallar, koşu sırasında tabanınayaklaberaber esnemesine ve genişlemesine imkan tanıyarak, kusursuz bir koşu performansı sunuyor.

Reebok ZQUICK ELECTRIFY modelinin sahip olduğu NanoBreeze teknolojisi, daha iyi bir koşu performansını desteklerken, aktif havalandırma sayesinde ayakkabının içindeki ısı derecesinin en ideal seviyede kalmasını sağlıyor. NanoWebteknolojisine sahip üst yüzeyiise ayağı destekleyerek sabitliyor ve taban platformunun merkezinde tutuyor.Aynı zamanda dikişsiz olan üst yüzey yapısı, ayakkabının ağırlığını ve tahriş oluşturma riskini azaltarak konforlu bir koşusunuyor.

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

LG Mini Beam İle Sinema Keyfi Her Yerde

Previous article

Watch Dogs İncelemesi

Next article

You may also like

More in Alışveriş