Alışveriş

VANS Classics & Waffle Vialand’de!

0

Alternatif ayakkabı tasarımlarıyla tanınan Vans, 22 Ağustos Cuma günü 12.30-19.30 saatleri arasında gerçekleştireceği Waffle Day’in ardından 23 Ağustos Cumartesi günü ise  DJ performans, sürpriz ikramlar, waffle tadımlarla beraber Vans Türkiye Kaykay Takımı’nın kaykay şovlarına ev sahipliği yaparak Vialand mağazasına renk katıyor.

Kaykay kültürüyle modayı bütünleştiren Vans, her sezon gerçekleştirdiği geleneksel Waffle günü organizasyonlarını bu sefer bir tık ileri iterek Classics&Waffle adı altında sevenlerine Vialand mağazasında keyifli anlar yaşatıyor. Waffle olarak adlandırılan ve yere sağlam oturuş sağlayan ayakkabı taban tasarımlarıyla bilinen markanın waffle isminden ilham alarak düzenlediği özel organizasyon, eşsiz sunumlarla da canlanıyor. 22 Ağustos Cuma günü Vialand mağazasında ayakkabı deneyenlere sıcacık bir waffle hediye edecek olan marka, 23 Ağustos Cumartesi günü ise birbirinden eşsiz sürprizlerle Classics&Waffle Gününe imza atıyor. Marka, rengarenk Ice Slush ikramları, dj performansı ve Vans Kaykay Takımı’nın gün boyu gösterileriyle Vialand müşterilerine orijinal bir alışveriş deneyim sunuyor. Gün boyunca markanın sevenleri tadımlarla serinleme fırsatı yakalarken, misafirler istedikleri çeşitteki Waffle lezzetini tadarak eğlenceyi doruğa taşıyor.

22-23 Ağustos Cumartesi günü 12.30 ile 19.30 saatleri arasında Vialand mağazasında gerçekleşecek olan Vans Classics&Waffle Günü, 7’den 70’e Vans ayrıcalığı yaşamak isteyenler ve Vans Türkiye Kaykay Takımı ile tanışmak isteyenler için harika bir gün.

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

Toyota FT-1 Vision Gran Turismo Tutkunlarıyla Buluşuyor

Previous article

Wargaming World of Warplanes İçin Yeni Modunu Açıkladı

Next article

You may also like

More in Alışveriş