Yaşam

Cristiano Ronaldo’ya Mercurial CR7 Rare Gold

0

Ronaldo altın ödül kazandığı için kramponların hakim renginin altın rengi olmasına karar verildi. Ronaldo spor kulübü ve ülkesi adına sergilediği muazzam oyunu nedeniyle altın ödülünü evine götürdü.

Ronaldo’nun çalışma etiğini takdir etmek amacıyla Nike; Mercurial CR7 Rare Gold’a özel bir dokunuş ekledi. Nike’in tarihinde ilk kez, mikro elmaslar kramponun CR7 logosuna elle eklendi.

Daha büyük taşlardan geri kalan mikro elmasları sanatçılar titizlikle mükemmelleştiriyor. Elmaslar işlenip detaylar belirginleşince en küçük parçalar kesip çıkarılıyor, böylece geride sadece mikro elmaslar kalıyor. Halihazırda etkileyici olan bir şeyi daha da küçültmeye devam etme gayreti Nike’ın tasarım ekibine Ronaldo’nun çalışma etiğini hatırlattı. Çoğu insan Ronaldo’yu dünyadaki en iyi oyuncu olarak görürken, o hala geliştirmesi gereken eksikliklerinin olduğunu düşünüyor.

Bu özel Mercurial CR7 Rare Gold krampon bu hafta yeşil sahalarda boy gösterecek fakat onu yalnızca Cristiano Ronaldo giyecek.

Ceyda Doğan Karaş
86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.

PureVPN 87 Ülkede 450’den Fazla Sunucuya Ulaştı

Previous article

The Walking Dead’den Yeni Teaser

Next article

You may also like

More in Yaşam