Yaşam

En Eğlenceli Sömestr, Lego İle Kentplaza’da

0

Kentplaza AVM, yıl boyunca çocuklar için gerçekleştirdiği renkli etkinliklere, sömestr tatilinde de devam ediyor. 24 Ocak – 1 Şubat tarihleri arasında, Kentplaza’da özel olarak oluşturulacak olan alanda çocuklar, her gün saat 12.00’den 19.00’a kadar çok sevdikleri Lego’larla doyasıya atölye çalışması gerçekleştirebilecek.

Yarı yıl tatilinde küçüklere Lego Atölye Çalışması ile unutulmaz anlar yaşatmaya hazırlanan Kentplaza, bu etkinlikle çocukların hayal dünyalarının da gelişmesine katkı sağlayacak.Kentplaza’da özel olarak tasarlanan, dev etkinlik alanında geleceğin mühendisi olmaya aday Konyalı çocuklar, yepyeni Lego setleriyle oynamanın tadını çıkarırken, dev Lego karakterleriyle de hatıra fotoğrafı çektirmenin heyecanını yaşayacak.

Avm Partners tarafından yönetimi yapılan Kentplaza’daki etkinlikler, çocukları sadece eğlendirmekle kalmıyor; eğitici ve öğretici aktivitelerle çocuklar, kaliteli zaman geçirmenin de keyfine varıyor.

Ceyda Doğan Karaş
86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.

Kan Kadar Kırmızı Geliyor!

Previous article

Şehrin En Hızlısı Belli Oluyor

Next article

You may also like

More in Yaşam