Haberler

Yeni Lego Oyunu LEGO Legacy: Kahramanlar Duyuruldu

0

Orijinal adı LEGO Legacy: Heroes Unboxed olan ve Gameloft Toronto stüdyosu tarafından geliştirilen yeni LEGO oyunu LEGO Legacy: Kahramanlar Toplanıyor; %100 Türkçeleştirilmiş içeriği ile LEGO’nun 40 yıllık LEGO mini figür tarihi ve evrenini, en sevilen karakterler ile 2019 yılı sonbaharında akıllı telefon ve mobil cihazlarınıza taşıyor. 

Mobil cihazlar ve kolay taşınabilir her türlü cihaz, hayatımızın bir parçası haline geldi. Özellikle son zamanlarda mobil platformlara özel olarak geliştirilen oyunlar dışında, daha büyük isimlerin de aynı noktaya geldiğine şahit oluyoruz.

 

LEGO Legacy: Mini Kahramanlar, oyuncuların klasik ve modern LEGO mini figürlerini ve setlerini toplayacakları, takımlarını oluşturarak efsanevi ve eğlenceli takım savaşları ve maceralar yaşayacakları yepyeni bir LEGO dünyasında geçiyor. Oyun, tutkulu koleksiyonculardan çocukluk hatıralarını geri getirmek isteyenlere, her yaştan oyuncuları memnun etmek için inanılmaz detaylandırılıp yeniden yaratılan ve dünden bugüne hayranların favorisi olan ikonik evrenleri sunuyor. 

Set 6270’den sevilen Captain Redbeard (1989) çatı arasındaki tozlu kutudan çıkıyor ve her ne kadar hazır görünmese de seneler sonra yepyeni bir maceraya yelken açıyor. LEGO Legacy: Mini Kahramanlar oyununun bu sonbaharda yayınlanması planlanıyor. Yayınlanacağı zamana kadar ise Gameloft Toronto stüdyosu oyuna içerik ekleyecek ve oyunun diğer özelliklerini tamamlamış olacak.

Stüdyo, bugüne kadar yaratılan tüm setlerin ve mini figürlerin arşivlendiği Danimarka’nun Billund kentindeki LEGO Vault’a yapılan ziyaretler de dahil olmak üzere birkaç yıldır LEGO Group ile birlikte çalışıyor. Ekip, eski talimat kılavuzlarını inceleyerek ve tüm becerilerini odaklayarak LEGO deneyimini eğlenceli ve akılda kalıcı kılan en ince detayları mükemmel şekilde yeniden oluşturuyor.

Rage 2 (PC) İnceleme
Ceyda Doğan Karaş
86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.

Ancestors: The Humankind Odyssey Çıkış Tarihi Açıklandı

Previous article

WitsView: “MSI, Oyuncuların Monitör Markası Oldu”

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Haberler