Yaşam

Starbucks’tan Otizmli Çocuklara Destek

0

Starbucks, her yeri yılbaşı heyecanının sarmaya başladığı bugünlerde otizmli çocukların yüzünü güldürecek bir kampanyaya imza atıyor.

Starbucks’ta yeni yılın gelişini temsil eden Christmas Blend kahvesinin satışından elde edilen gelirin bir kısmı, otizmli çocukların eğitim ve gelişimlerine
destek olmak üzere Tohum Otizm Vakfı’na aktarılıyor.

Geleneksel ‘Kırmızı Bardak’ların gelişi, Starbucks misafirleri için yılbaşı döneminin hızla yaklaştığını gösteriyor. Bu yıl da yine ‘bizi buluşturan mutluluklara’ ev sahipliği yapmaya hazırlanan Starbucks, en gözde yılbaşı dönemi içeceklerini, misafirlerine ‘Kırmızı Bardak’larda sunuyor.

Starbucks, lezzetli ve kaliteli ürünleriyle olduğu kadar yürüttüğü sosyal sorumluluk projeleriyle de adından sıkça söz ettiriyor. Starbucks, 2009 yılından beri her yıl olduğu gibi bu yıl da yılbaşı dönemine özel olarak sınırlı süre için satışa sunduğu Christmas Blend çekirdek kahve satışından elde edilen gelirin bir kısmını, Tohum Otizm Vakfı’na (TOV) aktarıyor.

31 Aralık’a kadar Starbucks mağazalarından alacağınız her Christmas Blend kahvesiyle siz de otizmli çocukların eğitim ve gelişimlerine destek olabilirsiniz.

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

Hava ve Su Geçirmez Fotoğraf Makinesi RICOH WG-M1

Previous article

Ferrari Sergio İlk Alıcısına Ulaştı

Next article

You may also like

More in Yaşam