HyperX ile Ubisoft’tan Rainbow Six 2018 Majors İçin İşbirliği

<span class="fa fa-user"></span>
Ceyda Doğan Karaş
E-Spor
364
0

Kingston Technology Company Inc.’in oyunculara yönelik bölümü olan HyperX, Ubisoft Tom Clancy’s Rainbow Six 2018 Majors’a sponsor olduğunu duyurdu.

HyperX, 2018’in en büyük iki Tom Clancy’s Rainbow Six etkinliği olan Montreal’deki Six Invitational 2018 ve Six Major Paris’in resmi ve tek kulaklık ortağı oldu. Rainbow Six’in e-spor dünyasındaki yeri tüm dünyada büyümeye devam ediyor. Ubisoft, oyuncu kulaklığı kalitesinin yanı sıra on yıldan fazla süredir oyun dünyasına verdiği büyük destek ve katkı nedeniyle HyperX’i tercih etti. Ubisoft ile HyperX arasındaki iş birliği 2016’da başlamıştı.

Ubisoft, 2018-2020 dönemindeki Tom Clancy’s Rainbow Six e-spor etkinlikleri için yeni bir format belirledi. Yenilenen organizasyonda,Tom Clancy’s Rainbow Six Siege aksiyonunun yoğun bir şekilde yaşanacağı iki büyük etkinlik düzenlenecek.Her şubat ayında düzenlenen Six Invitational etkinliğine ek olarak ağustos aylarında “Six Major” turnuvası yapılacak. Bunun ilk örneği olan Six Paris Major, Ağustos 2018’de Paris’te düzenlenecek. Six Paris Major ve Six Invitational etkinliklerinde sırasıyla 350.000$ ve 500.000$’lık ödül havuzu olacak. Her iki etkinlikte de dünyanın dört bir yanından 16 takım yer alacak. HyperX, Tom Clancy’s Rainbow Six 2018 Majors olarak adlandırılan bu etkinliklerde özel oyuncu kulaklığı ortağı olarak yer alacak.

NBA All-Star’dan Joel Embiid, HyperX’in Resmi Oyuncu Kulaklığı Elçisi Oldu