Spor

Decathlon’un Bluetoothlu Koşu Beresiyle Kablosuz Müzik Keyfi

0

70 farklı spor dalında kimisi dünyaca ödüllü ürünlere sahip olan Decathlon, profesyonel sporcular ve müşteriler tarafından test edilip kullanılan en yenilikçi ve en kaliteli spor ekipmanlarını mümkün olan en düşük fiyatlarda sunuyor. Decathlon şimdi de koşucuların hayatını kolaylaştıracak yenilikçi bir ürün yarattı: Kalenji Bluetoothlu koşu beresi.

Soğuk havalarda koşucuların kafalarını sıcak tutmak için tasarlanan Kalenji Bluetooth’lu koşu beresiyle artık kablo olmadan müziğinizi dinleyebilirsiniz. Birkaç saniyede Akıllı telefonunuzu bluetooth ile eşleştirerek hem koşarken kablosuz müzik dinleyebilir hem de kulaklıklara entegreli mikrofonuyla telefona yanıt verebilirsiniz! Yağmura karşı dayanıklı olan Kalenji berenin yanındaki + veya – ile sesi de kolayca ayarlayabilirsiniz.

Micro-USB aracılığıyla şarj edilme özelliğine sahip olan bu yenilikçi bereyle 5 saate kadar müziğin keyfini çıkarabilirsiniz.

Ürün fiyatı: 79,99TL

HyperX ile Ubisoft’tan Rainbow Six 2018 Majors İçin İşbirliği

Ceyda Doğan Karaş
86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.

HyperX ile Ubisoft’tan Rainbow Six 2018 Majors İçin İşbirliği

Previous article

DragonFly 2020 Pro 3D Yazıcısı CDT Güvencesiyle Türkiye’de

Next article

You may also like

More in Spor