Spor

Life Fitness’ın Yeni Uygulaması Halo Fitness Cloud

0

Life Fitness, Halo platformu ile hem üyelere hem de tesislere etkileşimi artıran kişiselleştirilmiş bir hizmet sunuyor. Tesis ve ekipman yönetimini kolayca yapabilen Halo Fitness Cloud, eğitmenler tarafından üyelerin ihtiyaçlarına yönelik oluşturulabilen egzersiz planları ile kişiye özel olmayan koçluk uygulamalarından daha fazlasını sunuyor.

Life Fitness, aktif ve sağlıklı bir yaşam sürmeye yardımcı çözümler üretmeye devam ediyor. Tesisler ve üyeler için sunduğu özel yazılım platformu Halo Fitness Cloud ile Life Fitness, kullanıcıların tüm beklentilerini karşılıyor. Halo uygulaması üyelerle daha fazla etkileşim kurarak fitness hedeflerinin gerçekleşmesine yardımcı oluyor, tesislerin rutin işlerini kolaylaştırıyor, üyelik yenileme oranını artırıp tesisler için büyük bir katma değer yaratıyor.

Life Fitness ve Cybex cihazlarıyla entegre bir şekilde çalışan Halo, üyelerin ihtiyaçlarını anlamak, onlarla güçlü bağlar kurmak ve onları fitness çalışmalarında motive etmek için çeşitli iletişim yolları sunuyor. Üyeler için oluşturulan profillere fitness eğitmenleri atanabiliyor, üye bazında yapılan egzersizler, stüdyo dersleri ve kilo-ağırlık gibi gelişimler ayrı ayrı incelenerek detaylı analizler elde edilebiliyor.

Kişiselleştirilmiş egzersiz planıyla etkileşime geçin

Halo uygulaması ile eğitmenler, kişiselleştirilmiş bir yaklaşımla oluşturulan egzersiz planını üyelere göndererek etkileşim kurabiliyor, onların ihtiyaçları doğrultusunda hedeflerine ulaşmaları için yardımcı oluyor. Böylece Halo, üyeler ve eğitmenler arasındaki bağlantıyı geliştiriyor, kişiye özel olmayan koçluk uygulamalarından daha fazlasını sunuyor. Aynı zamanda üyeler de Halo uygulaması aracılığıyla antrenman planı talep edebiliyor, tesisin ya da eğitmenlerin önceden oluşturduğu egzersiz kütüphanesinden hazır antrenman programlarından birini seçebiliyor.

Tesis yönetimini tek bir noktadan yapın

Halo, tesis ve ekipman yönetimi, servis ve bakım planlanmasını kolayca ve hızlıca yapabiliyor. Günlük işler fitness tesisindeki çalışanlara atanabiliyor, rutin cihaz bakım planları oluşturulabiliyor, arızalarla ilgili bildirimler vererek üye memnuniyetinin attırılmasına yardımcı oluyor. Öte yandan tesise uyumlu olarak ayarlanmış kardiyo parkurundan kullanıcıların istatistik grafikleri ve analizler alınabiliyor.

Nintendo Switch Fortnite Paketi Çok Yakında Satışta
Ceyda Doğan Karaş
86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.

Jump Force’a Dört Yeni Karakter Eklendi

Previous article

ASUS ZenFone Max Pro Türkiye’de

Next article

You may also like

More in Spor