Spor

Offroad Yeniden İstanbul’da

0

2014 Türkiye Offroad Şampiyonası’nda 6.yarış, Beykoz Offroad Spor Kulübü organizasyonu ile 01-02 Kasım tarihlerinde İstanbul Riva’da düzenleniyor.

Uzun yıllar sonra İstanbul’da düzenlenecek olan ilk offroad yarışında, bir de gece etabı geçilecek. 01 Kasım Cumartesi akşamı koşulacak gece etabında heyecan dorukta olacak. Hem bir sahil kasabası, hem orman içi hem de gece; hepsi birden bir araya gelince görsel bir şölen kaçınılmaz olacak…

Riva’nın ev sahipliği yapacağı 2014 Türkiye Off Road Şampiyonası 6.ayağında İstanbul, Ankara, Düzce, Sakarya, Bolu, Karabük, Sinop, Mersin, Trakya ve Karadeniz’ den sporcular mücadele edecek.

01 Kasım Cumartesi günü saat 14:30’ da start alacak olan yarışlar 2 gün boyunca devam edecek. Özel olarak hazırlanan ve toplam uzunluğu toplam 73 km.’ lik 2 etabın 3’er kez geçilmesinden oluşacak yarış, şampiyonanın kaderini belirleyecek olması sebebiyle büyük önem taşıyor.

Keyif ve heyecanlı saatler geçirmek isteyen offroad ve adrenalin tutkunlarının da büyük ilgi göstermesi beklenen organizasyon, 30 kadar ekibin katılımına sahne olacak.

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

En Uygun Uçak Bileti Seyahat Etmeden 53 Gün Önce Alınıyor

Previous article

Cidden Kötü 13 Oyun Filmi

Next article

You may also like

More in Spor