BlizzCon 2019

World of Warcraft: Shadowlands, Ön Sipariş Seçenekleri

0

Blizzcon 2019 sırasında yürekleri hoplatan World of Warcraft: Shadowlands için ön sipariş sürprizleri ortaya çıktı.

World of Warcraft: Shadowlands, oyuncu tercihleri göz önünde bulundurularak tasarlanmış üç farklı seçenekle Blizzard Shop’ta dijital olarak ön siparişte.

 • Shadowlands’in temel versiyonu (Base Edition) önceki genişleme paketlerine kıyasla daha düşük bir giriş seviyesi sunuyor.
 • Heroic Edition, genişleme paketinin yanı sıra 120. seviye bir karakter takviyesi ve oyunculara, tamamladıklarında Vestments of the Eternal Traveler transmog seti kazanabilecekleri yeni bir görev yolu sağlayan Ensorcelled Everwyrm bineği ile geliyor. 
 • Epic Edition ise Heroic Edition’da yer alan tüm içeriğin yanı sıra Anima Wyrmling yoldaşıWraithchill kozmetik silah efekti, özel bir görsel efekte sahip Eternal Traveler’s Hearthstone ve 30 günlük oyun süresi ile geliyor.

Heroic ve Epic Edition’lardaki tüm bonuslar, ön sipariş verilir verilmez açılacak. Buna ek olarak World of Warcraft: Shadowlands’in herhangi bir sürümü için ön sipariş vermek, önümüzdeki aylarda mevcut genişleme paketi Battle for Azeroth için Visions of N’Zoth içerik güncellemesi gelir gelmez, oyunculara pandaren ve müttefik ırklardan Ölüm Şövalyesi yaratabilme becerisi kazandıracak.

Paket, en geç 31 Aralık 2020 tarihinde yayınlanacak.

World of Warcraft: Shadowlands Sinematik Fragman Yayınlandı
Keeper of Time
“Lost time is never found again. Oh, never mind I found it.”

  Diablo Immortal İçin Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı

  Previous article

  Diablo IV Lilith’in Kanatları Hizmetinizde

  Next article

  You may also like

  Comments

  Comments are closed.