BlizzCon 2019

World of Warcraft: Shadowlands Sinematik Fragman Yayınlandı

0

World of Warcraft için uzun süredir beklenen gün geldi. İşte karşınızda World of Warcraft: Shadowlands ilk sinematik fragman.

 

Yılların sevilen MMORPG’si bir süredir sessizliğini koruyordu ve BFA, şaşılacak derece istenilen başarıyı gösteremedi. Her ne kadar sinematik ile hepimizin kalbini kazansa da oynanışta ne yazık ki geri planda kalmıştı. Şimdi yeni zindan, raid ve bölgeler eşliğinde Shadowlands geliyor. Umuyoruz bu sefer Blizzard, yeni sürprizlerle kalbimizi geri kazanacak.

Oyuncular, döngüyü tekrar yoluna sokmaya ve Sylvanas’ın planlarının nerelere uzandığını anlamaya çalışırken Shadowlands’in farklı düzlemlerinde hüküm süren Yeminliler (Covenant) ile bağ kuracak

Bastion’dan, fani diyardan Shadowlands’e geçen ruhları disiplin ve görev bilinciyle güvende tutan Kyrian’lar.

Ardenwald’dan, doğanın ruhlarını onların yeniden doğmasını engelleyenlere karşı sert şekilde savunan Night Fae’ler.

Maldraxxus’tan, yeraltında Shadowlands’in ilk savunma hattını oluşturan hortlak ordusunu yaratan, savaşta güç ve şan arayanları onurlandıran Necrolord’lar.

Revendreth’ten, bolluk ve işkenceyle dolu gotik bir diyarda kibirli ve mağrurların ruhlarıyla beslenen Venthyr’ler.

Ölüler Diyarı’nı Keşfedin: World of Warcraft‘ta oyuncular ilk defa Shadowlands’e geçecek ve beş yeni bölge ile öbür dünyanın harikalarını ve dehşetlerini yaşayacak: Bastion‘ın parıldayan toprakları, Maldraxxus‘un sert savaş alanları, Ardenwald‘ın sonsuz alacakaranlığı, Revendreth‘in gösterişli kaleleri ve dehşet veren Maw.

Yeminli Güçlerine Sahip Olun: Oyunculardan Shadowlands’in yeni bölgelerine hükmeden dört Yeminli’den biriyle bağ kurmaları istenecek. Böylece genişleme paketindeki yolculukları tam bir Yeminli Hikâyesine dönüşecek. Seviye atladıkça tercihlerine göre (her bir Yeminli için sınıfa özel yetenekler de dahil) yeni yetenekler kazanacak ve özel Yeminli üyeleriyle Ruhbağı kuracaklar. Bu bağ sayesinde o karakterin özelliklerine erişebilecekler.

Lanetliler Kulesi’ne Tırmanın: Maw’ın kalbinde, evrendeki en adi ruhların kilitli tutulduğu lanetli ve dünya dışı bir hapishane olan Lanetliler Kulesi Torghast yer alıyor. Kahramanlar tekrar tekrar oynanabilen bu mekânın devamlı değişen salon ve odalarını keşfetmeye çağırılıyorlar. Ayrıca Torghast’ın rezil yöneticisi Zindancı‘nın minyonlarıyla dövüşecekler. Sınavı geçebilenler efsanevi hazineleri ele geçirebilecek ve haksız yere hapsolmuş kahraman ruhlara yardım ederek onları azad edebilecek.

Her Bir Seviye Anlamlı: Shadowlands ile birlikte gelen yeni seviye sistemiyle artık ulaşılan her bir seviye, anlamlı bir ilerleyiş hissi yaratacak. Halihazırda en üst seviyeye ulaşmış olan karakterler Shadowlands’e 50. seviye olarak başlayacak ve yeni seviye üst sınırı olan 60’a yükselmek için çalışacaklar.

Yeni Bir Ölüler Ordusu Yükseliyor: Bolvar Fordragon (Scourge’ü durdurmak için Lich King’in görevini üstlenen saygıdeğer eski Paladin), Sylvanas’ın Icecrown’daki saldırısına karşı koymak ve Acherus’un Ölüm Şövalyelerini desteklemek amacıyla Azeroth halkının tamamından kahramanlar diriltti. Shadowlands’le pandarenler ve tüm müttefik ırklar artık Ölüm Şövalyesi olabilecek.

Geliştirilmiş Karakter Kişiselleştirme Seçenekleri: World of Warcraft karakterlerini oluştururken ya da var olanları değiştirirken tüm ırklar için pek çok yeni görünüm seçeneği oyunculara sunulacak.

Ek paket, 2020 yılında gelecek. Paketle ilgili yayınlanan diğer detay videosunu aşağıda bulabilirsiniz.

Türkçe sinematik fragman

 

Diablo IV Duyuruldu – İlk Sinematik ve Oynanış Videosu Yayınlandı
Keeper of Time
“Lost time is never found again. Oh, never mind I found it.”

  Diablo IV Duyuruldu – İlk Sinematik ve Oynanış Videosu Yayınlandı

  Previous article

  Descent of Dragons ve Hearthstone Battlegrounds Duyuruldu

  Next article

  You may also like

  Comments

  Comments are closed.