BlizzCon 2019

Descent of Dragons ve Hearthstone Battlegrounds Duyuruldu

0

Blizzcon 2019’un yeni sürprizi Hearthstone severler için geliyor. Descent of Dragons duyuruldu. İlk sinematik fragmanı aşağıda bulabilirsiniz.

 

 

Rise of Shadows ve Saviors of Uldum hikayesinin dahil olduğu Descent of Dragons, bizi Dragonblight macerasına sürüklüyor. Yeni hero kartımız Galakrond, var olan herhangi bir sınıfı kendi kahramanı ve savaş gücü ile değiştirebilecek bir kart. League of E.V.I.L., Azeroth’un felaketini tüm ejderhaların atası olan Galakrond’u yeniden dirilterek getirmeyi planlıyor. Galakrond oyuna her biri kendine has bir Battlecry ve Kahraman Yeteneğine (Hero Power) sahip beş farklı Kahraman kartı formunda giriş yapıyor. Böylece kadim ejderha; Priest, Rogue, Shaman, Warlock, Warrior’dan oluşan E.V.I.L. saflarının oynanışına mükemmel bir uyum sağlıyor.

Paketin öne çıkan özelliği ise Year of the Dragon’ı yani Ejderha Yılını temsil etmesi. Yeni keyword Invoke’la gelen minyonlar ve büyüler, Galakrond’un kahraman yeteneğini aktive edebilme özelliği taşımakta. Birden çok Invoke, Galakrond’u toplamda iki tane olan ve her biri bir öncekinden daha güçlü formlarına evirilmesini sağlıyor. Ejderhanın en kudretli formu Galakrond, Azeroth’s End, oyuna dört misli daha güçlü bir Battlecry ve yıkıcı pençe saldırısıyla başlıyor. 

Druid, Hunter, Mage ve Paladin’lere gelince; onlara da ya Galakrond’un kudreti karşısında çaresiz kalıp boyun eğmek ya da yepyeni yan görevlerle (Sidequests) açılan erken oyun hedeflerini tamamlayıp ödülleri toplamak ve yüce ejderhanın karşısına mümkün olduğunca hazırlıklı çıkmak düşüyor.

Yeni genişleme paketi, 135 karttan oluşacak. Paket, 10 Aralık tarihinde çıkış yapacak.

Ayrıca Hearthstone Battlegrounds duyuru videosunu aşağıda bulabilirsiniz.

 

World of Warcraft: Shadowlands Sinematik Fragman Yayınlandı
Keeper of Time
“Lost time is never found again. Oh, never mind I found it.”

  World of Warcraft: Shadowlands Sinematik Fragman Yayınlandı

  Previous article

  Overwatch 2 Resmi Olarak Duyuruldu – Oynanış Videosu Yayınlandı

  Next article

  You may also like

  Comments

  Comments are closed.