İnceleme

Hearthstone Darkmoon Yarışları Mini Seti İncelemesi

0

Hearthstone’daki en son eklenti Darkmoon Panayırı, isminin hakkını veren Darkmoon Yarışları Mini Seti ile karşımızda.

Mini Set, 35 yeni kartı oyuna eklerken, bunu tek bir yere değil, genele odaklanarak yapıyor. Mini Set, beraberinde getirdiği 66 kart ile hem yeni kartlara erişiminizi garantiliyor, hem de meta değişiminde güncel kalmanızı sağlıyor. 16 Yaygın, 14 Nadir, 1 Epik kartın hepsinden ikişer tane veren Mini Set, 4 tane Efsanevi kart ile de tökezleyen desteler için başarılı bir çözüm oluyor.

Darkmoon Yarışları Mini Seti ‘nin kartları geçtiğimiz senelerin anahtar kelimelerini de barındırıyor. Bu da, en son eklenen Yozlaşma dahil tüm anahtar kelimelerin tekrar güncel metaya dahil olabilmesi demek.

Setin Epik kart yoğunluğunun fazla olmaması tüm kartlara erişmenin aslında çok da zor olmayacağını gösteriyor. Kartların genel dengesi ise tam olarak burada işe yarıyor. Daha çok, tamamlayıcı rol oynayan kartlar görüyoruz. Tabi ki bunların değerlendirmeleri, destelere dahil olmaları halen devam eden bir süreç. Hatta bununla ilgili ilerleyen günlerde düzenlemeler de gelebilir.

Darkmoon Yarışları Mini Seti’nin en iyi yanı ise elde edilme şeklindeki rahatlık. Desteyi oyun içi Altın ile satın alabiliyorsunuz. Bütün seti oluşturmak ise bir-iki karttan fazlasına ihtiyacınız varsa pek mantıklı değil. Yine de, genel olarak tüm teklifler oldukça iyi.

Darkmoon Yarışları Mini Seti, 35 kart ve bolca çılgınlık ve kaos içeriyor. Blizzard, başlattığı Mini Set uygulamasının ilkinden başarıyla çıkıyor diyebiliriz.

Mehmet Nalçakan
Annesi Lara Croft oynarken yancı olmaktan buralara kadar geldi. Crash Bandicoot'taki gizli karakter veya Solid Snake'in bilinmeyen klonu olabilir.

PUBG GLOBAL INVITATIONAL.S için yeni detaylar duyuruldu

Previous article

realme Watch ve realme 6i için iki kampanya

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in İnceleme