BlizzCon 2019

Diablo IV Duyuruldu – İlk Sinematik ve Oynanış Videosu Yayınlandı

0

Blizzcon 2019 bütün heyecanıyla başladı. İlk duyuru Diablo IV! Oyun için ilk sinematik fragman yayınlandı.

 

Oyunda PvP bölgeleri yer alacak. Barbarian, Sorcerer/Sorceress ve Druid sınıfları yer alacak.

Barbar (Barbarian) farklı saldırılara atayabildiği dört ayrı silah taşıma ve bunlar arasında geçiş yapabilme becerisi kazandıran yeni Cephanelik (Arsenal) sistemiyle, eşi benzeri görülmemiş gücüne güç katıyor ve acımasız yakın dövüş becerilerini en üst seviyeye taşıyor.

Büyücü (Sorceress), Diablo II’deki özüne dönerek düşmanları yok etmek için elementlere şekil veriyor; sivri buz parçalarıyla onları delik deşik ediyor, üzerlerine yıldırımlar düşürüyor ve gökten alev alev meteorlar yağdırıyor.

Druid güncellenmiş oyun tarzıyla kurt adam, ayı adam ve insan biçimleri arasında akıcı şekilde geçiş yapabilen vahşi bir şekil değiştirici ve Burnings Hells’in güçlerine karşı doğanın öfkesini saçmaktan çekinmiyor.

Kişiselleştirilebilir beceri ağaçları ve yeteneklerefsanevi eşyalar ve set eşyaları da dahil kapsamlı ganimetlerrünler ve rün kombinasyonları ve hatta açık dünyada dolaşmak için kişiselleştirilebilen binekler yoluyla oyuncuları sonsuz sayıda karakter oluşturma ve deneme şansı bekliyor.

Diablo IV henüz geliştirme aşamasında. Oyun PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına gelecek. Oyunun ayrıca oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Surviving the Aftermath Erken Erişim İnceleme
Keeper of Time
“Lost time is never found again. Oh, never mind I found it.”

  Surviving the Aftermath Erken Erişim İnceleme

  Previous article

  World of Warcraft: Shadowlands Sinematik Fragman Yayınlandı

  Next article

  You may also like

  Comments

  Comments are closed.