Gamescom 2019

Nintendo’nun Gamescom 2019 Sürprizleri Belli Oldu

0

20 Ağustos Salı günü Almanya’nın Köln kentinde bulunan Gamescom’a gelecek olan oynanabilir Nintendo Switch oyunlarını bir araya getirmenin yanı sıra, Nintendo, dünyanın dört bir yanındaki fanları için Luigi’s Mansion 3, ASTRAL CHAIN ve The Legend of Zelda: Link’s Awakening’in dahil olduğu 2019’da çıkan birçok oyuna derinlemesine bir bakış açısı sunacak.

20-22 Ağustos tarihleri arasında yayınlanacak bir dizi videoda, Nintendo of Europe ürün uzmanları, aşağıdaki Nintendo Switch başlıklarından yeni oyun oynanışları sergileyecek:

 • Luigi’s Mansion 3
 • The Legend of Zelda: Link’s Awakening
 • ASTRAL CHAIN
 • DRAGON QUEST XI S: Echoes of an Elusive Age – Definitive Edition
 • Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020
 • The Witcher III: Wild Hunt – Complete Edition

Bu esnada ziyaretçiler, Köln’de gerçekleşecek gamescom’da Nintendo’nun Salon 9’daki standında, 20 Ağustos Salı ile 24 Ağustos Cumartesi arası, Luigi’s Mansion 3, The Legend of Zelda: Link’s Awakening, Pokémon Sword & Pokémon Shield, DAEMON X MACHINA, DRAGON QUEST XI S: Echoes of an Elusive Age – Definitive Edition ve ilk hands-on The Witcher III: Wild Hunt – Complete Edition dahil 2019’da Nintendo Switch’e gelecek olan çeşitli oyunları deneyebilecekler.

İster şahsen ziyaret edin, ister evden seyredin, rekabetçi Super Smash Bros.Ultimate hayranlarına müjde! Geçen sezonki Smash Ball Team Cup’tan davet edilen oyuncular bir defalığına 22 Ağustos’ta Nintendo Live: Super Smash Bros. Ultimate– gamescom 2019 Invitational’da yarışacaklar. Kazanan oyuncular, 14 Ekim’de Kyoto’daki Nintendo Live etkinliğinde düzenlenen Super Smash Bros. Ultimate World Challenge Cup için Japonya’ya uçacak ve Japonya ve Kuzey Amerika’dan gelen kalifiye takımlara karşı bir Avrupa takımı olarak yarışacak. Fanlar, gamescom’da rekabet etmek istedikleri oyuncuları aday göstererek katılabilirler. 22 Ağustos Perşembe öğleden sonra canlı olarak gerçekleşecek Nintendo Live:Super Smash Bros. Ultimate – gamescom 2019 Invitational şuradan canlı yayınlanacak: Nintendo UK YouTube channel

İşte Avuç İçi Modundaki Nintendo Lite’ın Leziz Özellikleri
Keeper of Time
“Lost time is never found again. Oh, never mind I found it.”

  ADATA İlk PCIe Gen 4×4 SSD Modeli XPG GAMMIX S50’yi Duyurdu

  Previous article

  Hamsterdam – Nintendo Switch, Mobil ve PC Platformlarında Çıktı

  Next article

  You may also like

  Comments

  Comments are closed.