Haberler

Assassin’s Creed: The Rebel Collection, Switch’e Çıktı

0

Ubisoft, Assassin’s Creed: The Rebel Collection’ın tüm Dünya’da Nintendo Switch ve Nintendo Switch Lite platformlarında çıktığını duyurdu.

Oyunda; Assassin’s Creed IV Black Flag ve tüm hikaye DLC’leri, Assassin’s Creed Rogue yer alıyor. Karayipler’de en çok korkulan korsan olmaktan, en büyük suikastçi avcısı olma yolunca ilerleyeceksiniz. Özellikle Black Flag ve Rogue isimlerini henüz oynamadıysanız, sizi ilginç iki macera bekliyor demektir.

Oyunların Switch platformunda çıkması, doğal olarak birtakım avantajları da beraberinde getiriyor. Optimize edilmiş HUD ve dokunmatik ekran bunlardan bazıları.

The Rebel Collection’da yer alanlar:

 • Assassin’s Creed IV Black Flag. Edward Kenway’i kontrol ettiğiniz bu oyunda korsan rolüne bürüneceksiniz. Karayipler’de korku salacak ve Tapınakçılar ile Suikastçilerin arasında savaşa katılacaksınız. Gizli hazineler ve dahasının yanında Blackbeard efsanesine de dalacaksınız. Oyunun açık dünya teması, sizi eğlenceli oynanışla baş başa bırakacak.
 • Freedom Cry DLC ve dahası. Freedom Cry’da oyuncular, Edward Kenway’in gemisinde bir korsan olarak özgürlüğü bulan eski köle Adewale’yi taşıyacaklar. 15 yıl sonra Adewale, köleleri serbest bırakıp intikam almak için eğitimli bir suikastçi olur. Bu DLC aynı zamanda tüm özelleştirme paketlerine sahip.
 • Assassin’s Creed Rogue. Fransızlar ve Hindistan Savaşı’nın kargaşası arasında oyuncular, bir zamanlar Amerikan kolonilerinin geleceğini sonsuza dek şekillendiren bir kişinin karanlığa inişlerini kucaklayacaklar: Shay Patrick Cormac. Assassin Brotherhood’un sadık bir üyesi olan Shay, korkunç bir olay sonrası suikastçileri tek tek avlamaya başlar. Amerika ve Kuzey Atlantik’in buz gibi soğuk suları arasındaki tehlikeli bir yolculukta, oyuncular ilk kez serinin tarihinde Templar’ın bakış açısını görecekler. Bu oyun eShop DLC içerisinde ücretsiz olarak indirilebilir.
 • Ekstra İçerik Paketi. The Rebel Collection hediyesi olarak ekstra pakette sinematik fragmanlar, konsept çalışmalar, Black Flag: Blackbeard: The Lost Journal ve Awakening Volume I & II mangası yer alıyor. Ancak bu içeriklerin fiziksel oyun kartına dahil edildiğini ve dilerseniz eShop DLC’den ücretsiz olarak indirebileceğini hatırlatalım.
 • Yeni ve özel kostümler. Altair’in kıyafetinden Alexio’nunkine kadar oyun, hayranlarını serinin ana kahramanlarının 10 yeni kıyafetinden daha fazlasını sunuyor. 

The Rebel Collection, 39.99 dolar üzerinden satışa çıktı.

 

Need for Speed: Heat İnceleme
Keeper of Time
“Lost time is never found again. Oh, never mind I found it.”

  Hearthstone – Descent of Dragons için Geri Sayım Başladı

  Previous article

  Dead by Daylight: Nightmare Edition, PS4 ve Xbox One İçin Çıktı

  Next article

  You may also like

  Comments

  Comments are closed.

  More in Haberler