Haberler

Dead by Daylight: Nightmare Edition, PS4 ve Xbox One İçin Çıktı

0

505 Games ve geliştirici Behavior Interactive, PlayStation 4 ve Xbox One için popüler asimetrik korku oyunu Dead by Daylight: Nightmare Edition’ın özel bir perakende fiziksel paketini piyasaya çıkardı.

Kan donduran yeni içeriğe sahip olan  Nightmare Edition’da orijinal ödüllü oyun, sirk temalı “Curtain Call” bölümü, perili ruh “Shattered Bloodline” bölümü ve popüler Netflix Original Series’den esinlenilen yeni korkunç “Stranger Things” bölümü bulunuyor. Üç bölüme ek olarak oyunda, oyunculara en sevdikleri hayatta kalanları stilize etmek için ekstra içerikle birlikte çeşitli moda saç stilleri ve aksesuarlar sunan Headcase Cosmetic Pack dahil oyuncuların favorisi ek özellikler geliyor.

 

Nightmare Edition şunları içerir:

 • Ödüllü Dead by Daylight orijinal oyunu, “Curtain Call” bölümü, “Shattered Bloodline” bölümü ve “Stranger Things” bölümü, Steve, Nancy ve Demogorgon dahil!
 • Headcase Cosmetic Pack
 • Dört Korkunç Eklenti: The 80s Suitcase, The Bloodstained Sack, Of Flesh and Mud ve The Spark of Madness eklentisi

Dead by Daylight küresel bir oyuncu tabanına sahip günümüz korku oyunlarından. Oyunda, kendinizi acımasız bir katil ve dört kurtulan arasında akıllara durgunluk veren bir avda bulursunuz. Hayatta kalan biri olarak üçüncü şahıs bakış açısıyla, katil olarak birinci şahıs bakış açısıyla iki oyun tarzına sahip ölümcül bir kedi ve fare oyununu deneyimleyin.

Red Dead Online Deneyimi PC’de Nasıl Olmuş
Keeper of Time
“Lost time is never found again. Oh, never mind I found it.”

  Assassin’s Creed: The Rebel Collection, Switch’e Çıktı

  Previous article

  Cloud Chamber Yeni BioShock Oyunu Geliştirecek

  Next article

  You may also like

  Comments

  Comments are closed.

  More in Haberler