Haberler

ASUS, Rock Off Festivalinde Oyunseverle!

0

ASUS, ilki geçen sene düzenlenen ve binlerce heavy metal ve rockseveri buluşturan Rock Off festivalinde gençleri yalnız bırakmıyor. ASUS’un gaming ürünleri ile yer alacağı ROG çadırında, gençler oyunlar oynarken kurulacak ekrandan bu oyunlar canlı olarak festivale katılanlar tarafından izlenecek.

 

ASUS’un düzenlediği etkinlikler kapsamında ayrıca fotoğraf panosunda isteyenler fantastik karakterlerin kostümleri ile fotoğraflar çekilebilecek. Instagram’da bu fotoğraflarını paylaşan gençler ise Presstagram’da hatıra fotoğrafını alacak. Ayrıca ASUS standına uğrayanlar sürpriz hediyeler kazanma şansını yakalayacaklar.

 

1-2 Ağustos tarihlerinde Life Park’ta gerçekleşecek Rock Off festivali, bu sene katılımcılara kamp imkanı da sunacak. İki gün sürecek Rock Off’un birinci gününde Korn, Gojira, Soulfly, Unleashed, Korpiklaani ve yerli isimler yer alırken, ikinci gün Apocalyptica, Behemoth, My Dying Bride, Dark Tranquillity ve Annihilator sahne alacak.

KarıKoca Gaming Notu:

İşlerden biz gidemiyoruz, siz gidin yerimize de eğlenin! Favori 2 grubum olan Dark Tranquillity ve Annihilator’den bir şeyler paylaşayım bende size!


İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

Uber İle Hediye Magnum’unuz Size Gelsin

Previous article

Pokemon Karakterlerinin Gerçek Olduğunun 16 Kanıtı

Next article

You may also like

More in Haberler