Yaşam

Uber İle Hediye Magnum’unuz Size Gelsin

0

 

Taşımacılık aplikasyonu UBER, geçtiğimiz hafta UberIceCream aktivasyonu kapsamında 254 şehir, 59 ülkede tüm dünyada aynı anda kullanıcılarını Uber uygulaması üzerinden tek bir dokunuşla dondurmayla buluşturdu. Şimdi ise sıra İstanbul’da. Bu yıl İstanbul’un da dahil olduğu aktivite kapsamında kullanıcılar 31 Temmuz Cuma günü uygulama üzerinden bulundukları konuma Magnum dondurmasını ücretsiz olarak çağırabilecek. Üstelik dondurmanın yanında kullanıcıları özel UBER hediyeleri de bekliyor. Oluşacak yoğun talebi karşılayabilmek için Beyoğlu, Beşiktaş, Şişli, Kadıköy bölgelerinde sınırlı olan kampanyada, kullanıcılar tek bir kullanım hakkına sahip ve bir seferde 5 taneye kadar Magnum’u ücretsiz alabiliyor.

UBER’in daha önce uygulamayı kullanmamış olanlar için de bir de sürprizi var, UBER’e kaydolanlar UBERMAGNUMTR kodunu kullanarak dondurma keyfinin yanı sıra ilk Uber yolculuklarını da 30 TL’ye ücretsiz yapacak.

Dünyada dördüncü kez gerçekleştirilen UberIceCream etkinliğini İstanbul’a getirmekten mutluluk duyduklarını belirten Uber Uluslararası Genişlemeden Sorumlu Direktörü Lokman Kuriş, “UBER ile insanların hayatını kolaylaştırırken, onlara keyifli sürprizler yapmayı ihmal etmiyoruz. Tüm dünyada gerçekleştirdiğimiz bu aktivasyonu İstanbul’da Magnum ile işbirliği içerisinde hayata geçirmekten mutluyuz. Birkaç dakika da olsa insanları işten uzaklaşıp rahatlamaya davet ediyoruz” dedi.

Nasıl Çağırılır?

1. 31 Temmuz Cuma, 11:00 – 17:00 saatleri arasında Uber uygulamasını açın.

2. Aşağıdaki menüden “Dondurma” seçeneğini seçin, konumunuzu belirleyin ve dondurmanızı çağırın!

3. En yakındaki dondurma aracına bağlandığınızda Uber, Magnum’unuzu TAMAMEN ÜCRETSİZ olarak dakikalar içinde kapınıza getirsin.

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

Windows 10 ESET Koruması Altında

Previous article

ASUS, Rock Off Festivalinde Oyunseverle!

Next article

You may also like

More in Yaşam