E3 2019Haberler

Battlefield V, Yeni Multiplayer Harita Tanıtıldı

0

İkinci Dünya Savaşı 27 Haziran’da, DICE’ın Battlefield V için tanıttığı Chapter 4: Defying the Odds ile sizlere sunacağı 4 yeni haritayla kızışacak.

Büyük kum havuzundaki tüm araç savaşlarından daha küçük piyade savaşlarına kadar, Battlefield V, yeni multiplayer harita deneyimleriyle, fanlarına istediklerinden daha fazlasını verecek.

64-oyunculu 2 büyük haritalı yeni bir içeriğe adım atacaksınız. İlk olarak klasik multiplayer aksiyonu, uzun mesafe odaklı, araç tabanlı takım oyununu içeren ve her savaş alanında çarpışmaya uygun içerikli Chapter 4: Al Sundan haritası sizlerle olacak. Bu harita; devasa Kuzey Afrika Çölü’nde geçen tek oyunculu Under No Flag haritasından esinlenilerek yapılmıştır. Chapter 3: Trial by Fire içerisindeki Mercury haritası ve Battle of Greece çıktıktan sonra The Marita haritası Temmuz’da gelecek. Oyun, iki Yunan haritasından ikincisini sunmuş olacak. Piyade savaşı odaklı Marita, müttefik kuvvetlerin Axis ordusunu durdurmaları için oyuncuları; nehre bakan, arnavut kaldırımlı yollarıyla muhteşem bir dağa götürüyor.

Yaz döneminde, çılgın yakın mesafe çarpışmaları iki yeni uyarlama harita ile piyade savaşları için sizlerle olacak. Oyuncular, Lofoten Adaları’nda bir patlayıcı üretim fabrikasını imha edecekler ve Provence’teki Axis işgalini ortadan kaldıracaklar.

Ekim’de; Chapter 4 ve 5 arasında Operation Underground sizlerle olacak. İkonik Battlefield 3 haritası Operation Métro’dan esinlenilen bu bölüm ile; kent sokakları, avlular, plaza alanı, servis tünelleri, tren platformları ve daha fazlası gibi çeşitli oyun alanlarında sert bir adam adama mücadele ile sizleri bekliyor olacak.

Spyro Reignited Trilogy Nintendo Switch’e Geliyor
Keeper of Time
“Lost time is never found again. Oh, never mind I found it.”

  PUBG MOBILE’a Yeni Mod Eklendi

  Previous article

  Mortal Kombat 11’e Yeni Güncelleme Geliyor

  Next article

  You may also like

  Comments

  Comments are closed.

  More in E3 2019