HaberlerViewsonic ile Gamescom

BioShock: The Collection Yenilenen Versiyon Karşılaştırma Fragmanı

0

BioShock: The Collection Yenilenen Versiyon Karşılaştırma Fragmanında orijinal BioShock’un ünlü açılış sahnesinin modern konsollar için tamamen yenilenmiş halini seyredebilirsiniz. Bu yeni fragman BioShock, BioShock 2 ve BioShock Infinite’in orijinal konsol versiyonları ile PlayStation 4 ve Xbox One’da çıkacak yeni BioShock serisi arasındaki grafik geliştirmelerini gözler önüne seriyor.

2K sevilen serinin üç oyununu da 1080p grafikler ve 60FPS olarak ilk kez PS4 ve Xbox One konsollarına taşıyor ve Yenilenen Versiyon Karşılaştırma Fragmanı da Blind Squirrel Games tarafından yaratılan yeni ve geliştirilmiş dokuları ve çizimleri gösteriyor. Oyun 15/16 Eylül 2016’da PS4, Xbox One ve PC için çıkacak.

Ayrıca ilk oyunun yenilenen versiyonunda Rapture’da bulabileceğiniz Altın Film Makaralarını toplayarak açabileceğiniz Yönetmenin Yorumu serisi “Imagining BioShock”un İlk Bölümü için bir de tanıtım fragmanı yayınlandı. Oyuncular bu Altın Film Makaralarını toplayarak BioShock ve BioShock Infinite’in kreatif direktörü Ken Levine ve BioShock’un animasyon şefi ve BioShock Infinite’in animasyon direktörü Shawn Robertson’ın iki saatlik yönetmen yorumlarını izleyebilecekler.

Gamescom’da E-Spor, FPS ve VR Keyfi – Voidrunner

Ceyda Doğan Karaş
86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.

Gamescom’da E-Spor, FPS ve VR Keyfi – Voidrunner

Previous article

NBA 2K17 Avrupa Takım Listesi Açıklandı

Next article

You may also like

More in Haberler