Haberler

“Black Desert 2020 Yılında En İyi MMORPG Oyunu Seçildi”

0

MMORPG oyunları arasında başarılı bir şekilde yükselmeye devam eden Black Desert oyunu birçok ülkede oyun dünyasının gözdelerinden olmaya devam ediyor. 2019 yılında Almanya’da World of Warcraft ve Guild Wars 2 oyunlarıyla birlikte “Yılın En iyi Oyunları” arasında yerini aldı. Ayrıca oyun düzenli içerik güncellemeleri yapmayı ve kullanıcı odaklı hizmetler sunmayı hedefliyor.
Oyunculara sunduğu birçok olanakla MMORPG oyun dünyasında sevilen Black Desert başarılarını katlamaya devam ediyor. Pearl Abyss başarıları sayesinde dünyanın her yerinde kategorilerde aday gösterilerek ödül kazanmayı sürdürüyor. 150’den fazla ülkede 10 milyon kullanıcı tarafından takip edilen Black Desert oyunu Kuzey Amerika ve Avrupa’daki büyük ülkelerde 2020 yılının en iyi MMORPG ödülünü kazandığını duyurdu.

Pearl Abyss bugün Almanya’nın büyük oyun medyası Mein-MMO tarafından seçilen “2020 Yılının En İyi 5 MMORPG Oyunu” arasına girdiğini duyurdu. Black Desert, 2019 yılında World of Warcraft, Final Fantasy XIV, Guild Wars 2 ve The Elder Scrolls Online oyunlarıyla birlikte en iyi performans gösteren MMORPG oyunları arasında yerini aldı.
Mein-MMO, Black Desert’ın bu listede yer almasının sebeplerini de açıklamayı ihmal etmedi. “Black Desert tıpkı hedefler belirleyen ve adım adım ilerleyen model bir öğrenci gibi.” açıklamasında bulundu. Bu açıklamayla birlikte oyuna sürekli olarak eklenen yeni içerikler ve güncellemelerin ne kadar katkı sağladığı görülmüş oldu.

Black Desert Aldığı Ödüllerle Tüm Dünyada Adını Duyurmaya Devam Ediyor

Black Desert, Almanya’da elde ettiği başarının ardından farklı ülkelerde de adını duyurmaya devam ediyor. Almanya’da en iyi MMORPG oyunları arasına girdikten sonra Amerika’da teknoloji medyası olan TECHSPOT tarafından “En iyi Sandbox MMO” olarak seçildi. Bu unvana sahip olmasının nedeni TECHSPOT tarafından 2020 yılının en iyi MMO oyunu olarak değerlendirmesi oldu.
Bununla birlikte MMORPG dünyasının önde gelen isimlerinden olan Black Desert, Taipei Computer Association’ın düzenlediği 2019 Game Star’da “En İyi Bilgisayar Oyunu” kategorisinde aday gösterildi. Bu kategorinin kazananları ise 6 Şubat tarihinde açıklanacak. Black Desert’ın bu kategoride de başarı elde edeceği düşünülüyor.
Black Desert, şu anda 150’den fazla ülkede 10 milyon seveni olan, yoğun savaş ve maceralara sahip açık dünya MMORPG oyunudur. Pearl Abyss, geçtiğimiz yıl aralık ayında düzenlenen Calpheon Şöleni’nde yaptığı açıklamaya göre 2020 yılında başarısını devam ettirmek için Türkiye dahil tüm ülkelere düzenli içerik güncellemeleri yapmaya ve kullanıcı odaklı hizmetler sunmaya odaklanacak.

Dragon Ball Z: Kakarot İnceleme

-Basın bülteni

Keeper of Time
“Lost time is never found again. Oh, never mind I found it.”

  Dragon Ball Z: Kakarot İnceleme

  Previous article

  PUBG Global Series 2020 Elemeleri ve Detayları Açıklandı

  Next article

  You may also like

  Comments

  Comments are closed.

  More in Haberler