Haberler

DEATHLOOP PlayStation 5 ve PC için piyasaya çıktı

0
DEATHLOOP PlayStation 5 ve PC için piyasaya çıktı

Ödüllü Dishonored serisinin yapımcı stüdyosu Arkane Lyon’un yeni birinci şahıs nişancı oyunu DEATHLOOPkonsollarda yalnızca PlayStation 5’te (PS5) ve PC’de piyasaya çıktı. DEATHLOOP, PS5’in çarpıcı görsellerinden ve ultra yüksek hızlı SSD’si ile hızlı yükleme özelliklerinden yararlanırken, DualSense kontrol cihazı ile de Blackreef’in seslerini ve hislerini parmaklarının ucuna getiriyor.

Sencit’in Lady Blackbird ile yaptığı yeni şarkı “Pitch Black” eşliğinde DEATHLOOP‘un çıkış fragmanı yayınlandı.

Arkane Lyon ve Bethesda’daki tüm DEATHLOOP ekibi olarak, oyunu oynarken müthiş vakit geçirmenizi ve severek geliştirdiğimiz oyunumuzun çıkışını bizimle kutlamanızı umuyoruz,” diyor DEATHLOOP’un Game Director’ı Dinga Bakaba ve ekliyor. “DEATHLOOP, Arkane Lyon’un yepyeni ve eşsiz bir projesi. Biz de kendimizi daha önce yaptıklarımıza hiç benzemeyen unutulmaz bir deneyim yaratmaya adadık. 

DEATHLOOP‘un ilgi çekici cinayet bulmacasında oyuncular, zaman döngüsünde sıkışıp kalmış olan Blackreef adasında kapana kısılmış ve hafızasını kaybetmiş Colt olarak oynuyorlar. Oyuncular ipuçlarını toplayarak sekiz “Visionary”yi bir gün içerisinde öldürmek için mükemmel bir suikast planı hazırlamanın yolunu arayacaklar. Ayrıca, oyuncular çok oyunculu modda Colt’un baş düşmanı olan suikastçı Julianna ile oynayarak zaman döngüsünü korumaya çalışabilirler.

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

ASUS Republic of Gamers, Moonlight White serisi ürünlerini duyurdu

Previous article

Deathloop, PC için Playstore’da satışa sunuldu

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Haberler