Haberler

HUAWEI Kadıköy Servis Merkezi Ürün Satışı ve Teknik Servis Hizmetine Başladı

0

Huawei kullanıcılarının teknik servis hizmetlerinden daha rahat ve hızla yararlanabilmeleri için İstanbul Anadolu yakasında teknik servis ağını geliştiriyor. İstanbul Kadıköy’ün en önemli caddelerinden olan Söğütlüçeşme Caddesi üzerinde açılışı yapılan üç katlı Huawei Kadıköy Teknik Servis Merkezi’nde ürün satışı 19 Ekim Cumartesi, teknik servis hizmeti 21 Ekim Pazartesi gününden itibaren başladı.

Açılışın ilk gününde tüketicilerin çok yoğun ilgiyle karşıladıkları Huawei Kadıköy Servis Merkezi, kampanyaları ve indirimli fiyat fırsatlarıyla da Huawei kullanıcılarının yanında olacak.

Her ayın son Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri gerçekleştirilen Huawei Servis Günleri, Kadıköy Servis Merkezi’nde de geçerli olacak. Her türlü telefon onarımında 100 TL’ye varan indirimler Huawei sahiplerini bekliyor. Eğer bu günler tatil ise veya servisler kapalı ise gelecek ilk gün aktivite devam ediyor.

Huawei Servis Günleri, ayda bir kere teknik servise kendisi gelip cihazı elden teslim eden kullanıcılar için geçerli oluyor. Kullanıcılar model fark etmeksizin telefonlarını doğrudan Huawei teknik servisine getirdiklerinde, yalnızca 1 saat içinde sorun giderilip telefon kendilerine teslim ediliyor.

​Huawei Yeni Router’ı WiFi Q2 Pro’yu 2019 IFA Fuarında Tanıttı
Keeper of Time
“Lost time is never found again. Oh, never mind I found it.”

  Pac-Man Party Royale, iOS Cihazlara Geldi

  Previous article

  COMiKON – İstanbul 2019 Nasıl Geçti?

  Next article

  You may also like

  Comments

  Comments are closed.

  More in Haberler