Haberler

Mario Tennis Aces: Special Demo’yu Ücretsiz Temin Edebilirsiniz

0

Raketlerinizi alın ve rakiplerinize karşı maçların keyfini çıkarın. 3 Mayıs saat 11:00’e kadar tam bir hafta boyunca sürecek Mario Tennis Aces: Special Demo’yu Nintendo eShop’tan ücretsiz indirebilirsiniz. Demoyu indirmek aynı zamanda oyunculara Nintendo Switch Online için yedi günlük ücretsiz deneme süresi veriyor. Mario Tennis Aces: Special Demo, Mario Tennis Aces websitesinden ya da Nintendo Switch’te Nintendo eshop’tan indirilebilir.

Özel demo etkinliğine katılanlar, korta gidebilir ve çeşitli oyun modlarını deneyimleyebilir. Özel demoda yer almak, aynı zamanda oyuncuların tam sürüm Mario Tennis Aces oyununa dahil olan bazı özel ödülleri kazanmalarını sağlayacak. Hafta boyunca sürecek olan bu turnuvada sadece bir maç oynamak, Mario’nun klasik tulumda kendini göstermesini sağlayan bir kıyafeti açarken, demo’nun Co-op Mücadelesi modunda puan toplayarak, oyuncular mavi, kırmızı ve sarı Yoshi’nin kilidini açabilecek.

Demo etkinliği süresince oyuncular Mario’ya ve arkadaşlarına karşı yarışıp, smaç atmakla kalmayacak, aynı zamanda Nintendo Switch Online için yedi günlük ücretsiz denemeyi etkinleştirmek üzere Nintendo eShop kodunu içeren bir e-posta alacaklar. Oyuncular bu kodu bir önceki ücretsiz denemede yer alsalar bile kullanabilirler.

Super Mario Maker 2, Nintendo Switch’e Geliyor
Ceyda Doğan Karaş
86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.

Acer Notebook Bilgisayarlar, NVIDIA GeForce GTX 16 Serisi Ekran Kartıyla Geliyor

Previous article

Minik Boyutuyla Rahat Taşınan Yeni WiFi USB Adaptör

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Haberler