Teknoloji

Acer Notebook Bilgisayarlar, NVIDIA GeForce GTX 16 Serisi Ekran Kartıyla Geliyor

0

Acer, bu ayın başlarında düzenlediği next@acer uluslararası basın toplantısında duyurduğu Predator Helios 300, Nitro 7, Nitro 5 ve Aspire 7 modeli notebook bilgisayarlarının, en yeni NVIDIA GeForce GTX 16 serisi ekran kartlarıyla birlikte geleceğini duyurdu.

Ödüllü NVIDIA Turing mimarisinde üretilen yeni GeForce GTX 16 serisi ekran kartları, çığır açan bir grafik performansına sahip. Bilgisayar oyunlarında yenilik, yeni nesil grafikler ve güç tasarruflu işletimin etkili bir kombinasyonunu sunmak üzere tasarlanan bu ürünler, günümüzün en popüler oyunları için adeta birer güçlendirici.

Predator Helios 300: Çıtayı Yükseltiyor

Predator Helios 300 modeline, son çıkan GeForce GTX 1660 Ti içeren, üst konfigürasyon Max-Q Tasarımlı GeForce RTX™ 2070 ekran kartı seçeneği eklendi. Oyuncular, en son NVIDIA GeForce ekran kartları, 32GB’ye kadar DDR4 2666MHz bellek ve RAID 0 olarak iki adet PCIe NVMe SSD, artı bir sabit disk ile birlikte en yeni 9. nesil Gen Intel Core i7-9750H işlemcilerden oluşan kombinasyon ile ilgili büyük heyecan duyacak. Bunlar, en iyi oyuncuların günümüzün en üst düzey oyunlarını oynamak için en çok istediği ürünler.

Nitro 7 ve Nitro 5: Oyuncuları Çarpışmanın içine Sokuyor

Yeni Nitro 7 serisi ve yenilenen Nitro 5 serisinde yeni GeForce GTX 1660 Ti ekran kartı içeren seçeneklerle geliyor. Üstün oyun performansı için en son çıkan GeForce GTX ekran kartlarıyla birlikte yeni 9. nesil Intel Core i7-9750H’ye kadar yükseltilen işlemciler kullanılıyor.

Acer’ın yeni Nitro 7 modeli, hem tasarım hem de performansta en iyiyi arayan oyun severlere hitap ediyor. Pürüzsüz metalden yeni kasası, sadece 19,9 mm (0,78 inç) kalınlığında. Yüksek çözünürlüklü 15,6 inç ekranı, savaşın eşiğindeyken kritik öneme sahip olan kesintisiz oyun deneyimi için 3 ms tepki süreli 144Hz1 yenileme hızı ile canlı renkler üretiyor.

Acer’ın güncellenmiş Nitro 5 notebook bilgisayarı, kullanıcılara ince çerçeveli 17,3 inç veya etkileyici yüzde 80 ekran-gövde oranına sahip 15,6 inç ekranlarda Full HD IPS görüntüyle olağanüstü detaylar sunuyor.

Acer Aspire 7: Şimşek Hızında

Yeni Acer Aspire 7, en son GeForce GTX 1650 ekran kartlarıyla birlikte geliyor. En son çıkan 9. Nesil Intel Core i7-9750H işlemcilerle çalışan ve 16GB DDR4 bellekle donatılmış olan Aspire 7, işlem yoğun uygulamalarda çoklu görevleri kolaylıkla ve güçlü bir şekilde yerine getirebiliyor. Profesyonel tüketiciler, tasarımcılar ve içerik üreticiler gibi her yere götürebilecekleri daha yüksek performanslı bir notebook bilgisayar isteyenler için tasarlanan Aspire 7, metal üst kapağı ve klavye gövdesi ile sadece güzel tasarımlı bir bilgisayar değil, aynı zamanda inanılmaz görseli, güçlü işlemcisi ve üstün sesi ile tam bir performans ürünü.

Teknik özellikler, fiyatlar ve bulunabilirlik bölgeye göre değişiklik gösterebilir. 

Acer, TravelMate P6 Serisine Yeni Modeller Ekledi
Ceyda Doğan Karaş
86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.

ASUS ROG, RE:DEFINE 2019 İstanbul Etkinliğinde Yeni Ürünlerini Tanıttı

Previous article

Mario Tennis Aces: Special Demo’yu Ücretsiz Temin Edebilirsiniz

Next article

You may also like

More in Teknoloji