Haberler

Medjay Kahramanı gelecek hafta For Honor’a ekleniyor

0

Ubisoft, For Honor için yeni Medjay kahramanının 28 Temmuz’da oyuna ekleneceğini duyurdu. 6. yıl 2. sezonun başında Bolthorn, halkını kurtarmak için çalınan eserlerin gücünü kullandı ancak farkında olmadan Heathmoor’u lanetler. Firavunların son torunu Neferkha, laneti kaldırmak için uzak diyarlardan geliyor. Medjay Kahramanı, kadroya katılan ilk Mısırlı kahraman ve geçen yılki Korsan Kahraman’ın ardından fraksiyona eklenen ikinci Outlander kahramanı olacak.

Outlander olarak Medjay, çalınan eserlerin izini sürmek ve güçlerini ortadan kaldırmak için uzak çöllerden Heathmoor’a geldi. Medjay’lar çok yönlü savaşçılardır ve yelpaze şeklindeki balta ve çift elli balta ile donatılmış ikisi bir arada dövüş stiline sahipler. Medjay’lar, boyun eğmez güçlü kahramanlar olduğundan, herhangi bir duruma uyum sağlayabilmek için bu silahları ellerinde tutuyor. Fan Axe yani yelpaze baltası geniş menzilli bir silah olduğundan grup dövüşleri için uygun. İkili baltalar ise Medjay’a bire bir dövüşte avantaj sağlayacak.

28 Temmuz’dan itibaren oyuncular; yeni kahraman, özel bir süsleme, bir elit kıyafet, yedi günlük Şampiyon Statüsü ve üç Scavenger sandığı içeren bir paketin parçası olarak yeni Medjay Kahramanı’nı 7,99 € karşılığında birinci taraf mağazalardan satın alabilecek. Oyuncular ayrıca 11 Ağustos’ta oyun içi 15.000 Steel karşılığında kahramanı açabilecek.

Kahramanın çıkışına denk gelen zaman yani 28 Temmuz’dan itibaren For Honor’u PS4, PS5 ve PC’de oynaması bir hafta ücretsiz olacak. Ücretsiz hafta boyunca oyuncular, For Honor Standart Sürüm’ü tam erişimle oynayabilecekler ve ücretsiz sürenin ardından savaşmaya devam etmek isteyenler, satın aldıklarında ilerlemelerini ve kahramanlarını tam oyuna aktarabilecek. Ayrıca 28 Temmuz’da For Honor, oyuncuların ve yeni davet edilen oyuncuların arkadaşlarını savaşa davet ettikleri için ödüller kazanabilecekleri Arkadaş Tavsiyesi Programı’nı geri getiriyor.

30 milyonu aşkın oyuncusuyla For Honor, Xbox Game Pass ile Xbox One, Xbox Series X|S ve PC’de oynanabilir ve oyun ayrıca PlayStation 4’te satın alınabilir. For Honor, geriye dönük uyumluluk sayesinde PlayStation 5 ve Xbox Series X|S’te de oynanabilir olacak.

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

NVIDIA İstanbul’u üçüncü boyuta taşıyan ‘NKREATİF Sanatçılar’ı ödüllendiriyor

Previous article

Logitech G Pro X Superlight pembe rengi satışa sunuldu

Next article

You may also like

More in Haberler