Haberler

Overwatch Cadılar Bayramı Dehşetine Hoş Geldiniz!

0

ŞEKER Mİ, ŞAKA MI

Bugünden itibaren oyun içindeki tüm Ganimet Kutuları özel balkabağı fenerleri ile değiştirildi ve içlerinde 100’den fazla yeni kozmetik ödül bulunuyor! Önceki etkinliklerde olduğu gibi bugünden başlayıp etkinlik sonlanana kadar kazandığınız veya satın aldığınız her bir Ganimet Kutusunda Halloween 2016 koleksiyonumuzdan en az bir eşya bulunacak – ve bunlar arasında profil ikonları, spreyler, zafer pozları, mimikler, giriş introları, kostümler ve çok daha fazlası bulunuyor!

Her bir Cadılar Bayramı Ganimet Kutusunun içeriği rasgele belirlense de, etkinlik süresi boyunca Kahraman Galerisinde kredi kullanarak da çeşitli ürkünç özelleştirme seçeneklerini açabilirsiniz.

JUNKENSTEIN’IN CANAVARINA DİKKAT

Overwatch Cadılar Bayramı Dehşeti süresince ilk işbirlikli PvE kavgamıza da katılabileceksiniz:  Junkenstein’s Revenge. Üç diğer oyuncuyla takım kurun ve aralarında Dr. Junkenstein, Junkestein’ın Canavarı, Reaper, gizemli bir cadı ve zomniklerin de bulunduğu ürkütücü düşmanlara karşı mücadele edin.

 

“Junkenstein” çizgi romanında (Junkenstein Comic – http://comic.playoverwatch.com/en-us/junkrat-junkenstein ) işlenen bu korkutucu hikaye bir zamanlar Adlersbrunn Lordu’nun himayesinde çalışan kaşif ve bilim adamı Dr. Jamison Junkenstein’ın hikayesini anlatıyor.

Oyuncular Simyacı (Ana), Okçu (Hanzo), Silahşör (McCree) veya Asker (Soldier: 76) arasından seçim yapabilecek ve Dr. Junkenstein’ın saldırısına karşı Adlersbrunn kalesinin kapılarını savunmaya çalışacaklar. Kahramanlar ard arda gelen zomnik saldırılarına karşı dayanmak için birlikte çalışmak ve strateji geliştirmek zorunda olacaklar. Bakalım Junkenstein’ın Canavarı ortaya çıktığında sakinliğinizi koruyabilecek misiniz?

Overwatch Cadılar Bayramı Dehşeti PC, PlayStation 4 ve Xbox One’da başladı, hemen en kocaman şeker torbanızı kapın, arka plana tüyler ürpertici bir müzik açın ve Junkenstein’ın metal minyonlarına karşı kendinizi sınamaya hazır olun.

 

Canavar sizi bekliyor.

Mutlu Overwatch Cadılar Bayramı Dehşeti!

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

ASUS’tan Performans, Tasarım ve Şıklığı Birleştiren İki Yeni Ürün

Previous article

Tulpar T7 V9.1 ile Performansın Sınırlarını Siz Belirleyin

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

More in Haberler