Teknoloji

Tulpar T7 V9.1 ile Performansın Sınırlarını Siz Belirleyin

0

Oyun sektörüne girdiği 2005 yılından beri ürettiği yüksek performanslı oyun bilgisayarlarıyla ve katıldığı uluslararası etkinliklerle oyun tutkunları ve sektör uzmanları nezdinde haklı bir üne kavuşan Monster Notebook, ürettiği her modelle çıtayı yukarı taşımaya devam ediyor.

Oyuncuların en iyi performansı alacakları oyun bilgisayarına ulaşmalarını sağlamak için piyasadaki en yeni teknolojileri ürünlerine dâhil eden Monster, 17.3 inçlik Tulpar T7 V9.1’de de istisna yapmamış. Monster Tulpar T7 V9.1, 4.0GHz hızında 6.Nesil Skylake Intel® Core™ i7-6700K işlemci, 2400MHz hızındaki 16GB RAM, 240GB M.2 Sata SSD ve 1TB SATA 3 7200RPM HDD’den oluşan temel konfigürasyonunu NVIDIA’nın en yeni teknolojiyle üretilmiş 8GB’lık masaüstü GeForce® GTX1070 ekran kartıyla taçlandırarak, oyunseverlere muhteşem bir performans sunuyor.

Üstün performansı etkileyici tasarımıyla bir araya getiren bu harika oyun bilgisayarı, NVIDIA G-SYNC teknolojisine sahip 1920×1080 çözünürlükteki 17.3 inçlik geniş açılı 1920×1080 IPS Mat LED ekranı, RGB LED aydınlatmalı Türkçe klavyesi, Sound Blaster® X-FI™ MB5 ses sistemi, USB Type-C ve Thunderbolt bağlantı portları gibi detaylarıyla bir oyun bilgisayarından bekleyebileceğiniz her şeyi fazlasıyla sunuyor.

Taşımanın neredeyse imkânsız olduğu masaüstü oyun bilgisayarlarıyla kıyaslandığında, Monster Tulpar T7 V9.1, taşınabilirliği, avantajlı fiyatı ve üstün performansıyla öne çıkıyor. Önceden belirlenmiş sabit bir konfigürasyonla gelmesi dizüstü bilgisayarların en büyük dezavantajı olarak gösterilir. Fakat Monster Notebook’un eşsiz hizmet anlayışı sayesinde tüm Monster modellerinde olduğu gibi Tulpar T7 V9.1 üzerinde değişiklik yaparak arzu ettiğiniz oyun bilgisayarını yaratabilirsiniz. Bu sayede dilerseniz bilgisayarınıza 6TB’a kadar SSD ve 64 GB’a kadar RAM ekleyerek performansını artırabilirsiniz.

Monster Tulpar T7 V9.1 hakkında daha fazla bilgi almak ve özelleştirme seçeneklerini öğrenmek için http://www.monsternotebook.com.tr/tulpar/MONSTER-TULPAR-T7-V9-1.html adresini ziyaret edin.

25 Olmadan Oynanması Gereken Oyunlar

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

Overwatch Cadılar Bayramı Dehşetine Hoş Geldiniz!

Previous article

Watch_Dogs 2 Film Festivali Başlıyor

Next article

You may also like

More in Teknoloji