Haberler

PlayStation 4 Slim n11.com’da Satışa Çıktı

0

Eylül ayının ilk haftasında Sony, gerçekleştirdiği PlayStation Meeting etkinliğinde yeni nesil oyun konsolları PlayStation 4 Slim ve PlayStation 4 Pro‘yu tüketicilerle tanıştırdı. Oyun severlerin karşısına daha ince ve taşınabilir bir yapıda çıkan PlayStation 4 Slim, e-ticaret platformu n11.com’da satışa sunuldu. 1.299 TL’lik satış fiyatıyla tüketicilerin beğenisine sunulan yeni model, klasik PlayStation 4 modelinin daha ince ve şık modeli olarak görülüyor.

Yıllar önce çıkan klasik PlayStation 4’ün ince modeli olan PS4 Slim, üst tarafındaki şık ışık barıyla dikkat çekiyor. 2013’te çıkan PS4’ten yüzde otuz daha küçük boyutuyla da gönülleri fetheden PS4 Slim, orijinal PS4’te bulunan optik ses çıkışını da bulundurmuyor. Cihaza eklenen 5GHz wi-fi desteği tüketicileri sevindirirken, hard disk değişiminin artık daha kolay gerçekleşmesi de PS4 Slim’in sunduğu yenilikler arasında gösteriliyor. n11.com’da satışa sunulan cihaz, 1.299 TL’lik fiyatıyla sevenlerini bekliyor.

Netflix Artık Tam Anlamıyla Türkçe

Ceyda Doğan Karaş
86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.

Netflix Artık Tam Anlamıyla Türkçe

Previous article

Mobil Tankların E-Spor Kapışması – Blitz Twister Kupası

Next article

You may also like

More in Haberler