Haberler

Playstore’dan Football Manager 2015 İndirimi

0

Bol ödüllü ve satış rekorları kıran Football Manager serisinin son sürümü olan “Football Manager 2015”, 4 Şubat’a kadar 80 TL yerine sadece 48 TL’ye Playstore’da oyun severleri bekliyor.

Türkiye’nin lider internet şirketi TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, kampanyaları ve indirimleriyle oyun severlere avantajlar sunmaya devam ediyor. Playstore’da en çok ilgi gören serilerden biri olan popüler futbol oyunu Football Manager’ın son sürümü olan “Football Manager 2015”, kaçırılmayacak bir indirim fırsatıyla oyun severlere sunuluyor.

Yapılmış en gerçekçi futbol yöneticiliği simülasyonu olarak tanımlanan “Football Manager 2015”, 4 Şubat’a kadar 80 TL yerine sadece 48 TL’ye Playstore’da oyun severleri bekliyor. Ayrıca TTNET’li oyun severler, 12 aya varan taksit imkânından da yararlanabiliyor.

 

İstediğin ligde istediğin takımın başına geç
Football Manager, futbol oyunu sevenlere benzersiz bir deneyim yaşatıyor. Oyuncular, Avrupa’nın tüm önemli liglerinde ve dünyanın dört bir yanındaki 50’yi aşkın ülkede neredeyse tüm kulüplerin başına geçebiliyor.

Ayrıca oyun severler, gerçek bir futbol menajerinin hayatını yaşama şansı yakalayarak; kimin oynayıp kimin yedek kulübesinde kalacağına, hangi taktiklerin uygulanacağına, takım konuşmalarına, oyuncu değişikliklerine ve saha kenarı talimatlarına karar veriyorlar.

 

“Football Manager 2015” hakkında detaylı bilgi edinmek ve oyunu avantajlı koşullarla satın almak için aşağıdaki adresi ziyaret edebilirsiniz:

http://www.playstore.com/#!/urun/football-manager-2015?aff=fmbs

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

Sevgililer Günü Kartınızı HP ile Hazırlayın

Previous article

Karne Hediyesinde Tercih Teknolojik Ürünler

Next article

You may also like

More in Haberler