Alışveriş

Karne Hediyesinde Tercih Teknolojik Ürünler

0

Bu yıl sömestr tatilinde ailelerin en çok tercih ettiği karne hediyesi teknoloji ürünleri olurken, öğrencilerin en sevdiği hediyelerin başında oyun konsolları ve oyunlar geldi. İnternetten alışverişin favori adreslerinden Hizlial.com’un satış verilerine göre, oyun konsolları, oyun, tablet ve bilgisayar satışları son bir ayda en çok tercih edilen ürünler arasında yer aldı.

Son yıllarda karne hediyelerinde yükselen trend teknoloji ürünleri. İnternetten alışverişin favori adreslerinden Hizlial.com’un verilerine göre, bu yıl sömestr tatilinde çocuklarını mutlu etmek isteyen ailelerin en çok tercih ettiği karne hediyesi yine teknolojik ürünler oldu. Öğrencilerin en sevdiği karne hediyeleri arasında ise, eğlence dolu bir tatil geçirmelerinin garantisi olan ve aynı zamanda yeteneklerine de katkı sağlayan oyun konsolları ve oyunlar başı çekti.

Tabletten geliştirici oyunlara ve hobi ürünlerine, kitaptan enstrümana birçok hediye seçeneği sunan Hizlial.com’un satış verilerine göre, her sömestr döneminde olduğu gibi bu yıl da bilgisayar, tablet, akıllı telefon, oyun konsolları ve oyun satışları en çok tercih edilen ürünler arasında yer aldı. Sömestr tatilinde stres atarak yeni ders dönemine hazırlanmak isteyen birçok öğrenci, PC,  PS3, PS4, PSP, X Box ve X 360 formatlarındaki oyunlarla eğlence dolu bir tatil keyfi yaşadı.

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

Playstore’dan Football Manager 2015 İndirimi

Previous article

Vodafone Arena’dan Taraftara Sabret Mesajı

Next article

You may also like

More in Alışveriş