Haberler

PS4 Oyunlarında Black Friday Rüzgârı Esiyor

0

Sony, oyuncuların yüzünü güldürecek yeni bir “Black Friday” indirim kampanyasına imza atıyor. Sony Center, D&R, Teknosa, MediaMarkt, Vatan ve Overgame mağazalarında, 21-27 Kasım tarihleri arasında, en sevilen PlayStation®4 oyunları indirimli fiyatlarla tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Bu kapsamda, PS4 platformunun en popüler oyunlarından “Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu” 229 TL yerine 129 TL’lik indirimli fiyatıyla oyun severlerle buluşacak.

Kampanya kapsamında olan oyunlardan Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu, 229TL yerine 129 TL’ye, Bloodborne GOTY169TL yerine129 TL’ye, The Last of Us Remastered ise 169 TL yerine 99 TL’lik kampanya fiyatıyla satılacak.

Hali hazırda 129 TL tavsiye edilen satış fiyatıyla satılan Ratchet & Clank, Uncharted Collectio, Bloodborne, Until Dawn Extended Edition, The Order: 1886 ve Heavy Rain & Beyond’un kampanya fiyatı 99 TL olarak belirlendi. Killzone: Shadow Fall’un fiyatı ise kampanya dâhilinde 129 TL’den 99 TL’ye indirildi. 99 TL fiyatı olan InFamous Second Son, DRIVECLUB ve SingStar Ultimate Party ise kampanya kapsamında 69 TL’ye satılacak.

Oyunlarda %60’a Varan İndirimlere Hazır Olun

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

ViewSonic ve MSI’dan İndirim Kampanyası

Previous article

Unreal Engine 4 İçin NVIDIA Ansel Hazır

Next article

You may also like

More in Haberler