Haberler

PUBG Sezon 4 Şimdi PlayStation 4 ve Xbox One’da

0

PUBG’nin ilk ve en ikonik haritasına çarpıcı bir görünüm kazandıran Erangel Görsel Güncelleştirmesi’nin de yer aldığı PUBG SEZON 4, PlayStation 4 ve Xbox One’da da oynanabilir oluyor.

Konsoldaki SEZON 4 ayrıca, sezondan en iyi şekilde yararlanmak isteyen oyunculara benzersiz görevler ve ödüller sağlayan Survivor Pass 4: AFTERMATH’ı da tanıtıyor. Yaklaşan konsol güncellemelerini ve Xbox One ve PlayStation 4 oyuncuları için Cross Network Play’in eklenmesinin anlatıldığı geliştirme ekibi videosunu izlemek için geçen haftaki Console Update fragmanını izleyebilirsiniz.

 

PUBG Corporation, daha hızlı konsol güncellemeleriyle oyuncu tabanı arasında daha birleşik bir deneyim yaratma yolunda adımlar atmaya devam ediyor. Konsol oyuncuları, artık PC’ye çıktıktan en geç iki hafta sonra yeni çıkan içeriğe ulaşabilecekler. Konsol için SEZON 4 ile başlayarak, oyundaki bütün oyun içi içerik konsollar arasında da dağıtılarak oyunun her platformda yanı hızda ilerlemesine imkan sunulacak. Konsollar için daha hızlı güncellemeler in yanında PUBG, Eylül ayında test sunucularında başlayan ve Ekim ayında canlı sunucuları da içeren Cross Network Play’i de bizlere tanışmıştı.

SEZON 4’te oyuncular, Askeri Üs, Mylta Power, Taş Ocağı, Konak, Cezaevi ve diğer çeşitli arazi değişiklikleri de dahil olmak üzere Erangel’in birçok yönüne ilişkin önemli güncellemeleri görecekler. Görsel güncelleme ayrıca siperler, patlama izleri, kamuflaj ağları, engeller gibi bir çok geliştirme sunuyor. Direk ve barikatlar gibi tahrip edilebilir nesnelerin yanında Erangel’e “Bulutlu” hava durumu eklendi. 

Platformlar Arası Oynanış ile PUBG Konsol Versiyonu Güncelleniyor
Keeper of Time
“Lost time is never found again. Oh, never mind I found it.”

  Huawei’den Yeni Nesil Yapay Zeka Destekli İşlemci – MindSpore

  Previous article

  Ghost Recon Breakpoint Sistem Gereksinimleri Açıklandı

  Next article

  You may also like

  Comments

  Comments are closed.

  More in Haberler