Haberler

Rainbow Six Siege 4. Yılı İçin Doktor’s Curse Duyuruldu

0

Ubisoft, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege 4. Yılı için, korkunç ve sınırlı süreli bir etkinlik olan Doktor’s Curse’yi duyurdu. Bu etkinlik, rahatsız edici, kötü deneylerini yaptığı Doc tarafından ele geçirilmiş, “Eğlence Parkı” haritasının, ürkütücü, yeniden düzenlenmiş, Frankenstein versiyonunda yepyeni bir oyun modu getiriyor.

Bu yılki Cadılar Bayramı etkinliği, 23 Ekim’de başlayıp 6 Kasım Çarşamba günü sona ererek iki hafta sürecektir. Bu heyecan verici 5’e karşı 5 Canavar Avı oyun modunda, oyuncular ya karanlıkla savaşacak ya da karanlığa bürüneceklerdir. İmha Ediciler: Silah olarak sadece 3 benzersiz balyoz ve birkaç cihaz — Eyenox Model III (Jackall), Kalp Atışı sensörü (Pulse) ve EE-ONE-D (Lion) — kullanan 5 Sledge, beş Canavarla yüz yüze gelecek, bunlar: Lesion, Frost, Kapkan, Smoke ve Ela. Canavarların silahları yok ama tuzaklar kullanabiliyorlar ve bu mod için geliştirilmiş eşsiz bir yetenekleri var: anlık görünmez olabilir ve kaçmak için daha hızlı koşabilirler. Canavar Avcılarının (Saldıranlar) hedefi tüm canavarları öldürmekken, Canavarlar (Savunanlar) rauntta hayatta kalmaya çalışırlar.

Doktor’s Curse Koleksiyonu beş operatör için yepyeni kaplamalar içerecektir. Smoke, Kapkan, Frost, Lesion ve Ela’nın yanı sıra, Doc ve Bandit de dahil, her biri için dört eşyalı bir set açılıp, toplamda 28 eşya bulunacaktır. Buna ek olarak, klasik 2018 Cadılar Bayramı kaplamaları bir kez daha sınırlı bir süre için tekrar kullanılabilir olacaktır.

“Doktor’s Curse” Etkinliği, Doktor’s Curse haritasında oynarken 20 öldürme gerçekleştiren oyuncuların 28 paketten birini kazanmalarını sağlayan yeni Ubisoft Club Zorlu Görevi’ni içerir ve Doktor’s Curse oynama listesinde 13 raunt kazanmayı başaran oyuncu ikinci bir paket elde eder. Ayrıca, 23 Ekim ile 6 Kasım arasında oturum açan tüm oyuncular, bir adet ücretsiz paket elde edeceklerdir. Oyuncular ayrıca Doktor’s Curse paketini, 300 R6 Kredisi veya 12 500 Şan karşılığında satın alabilir ve Y4 Pass sahiplerine %10 indirim uygulanır.

 

Concrete Genie İnceleme
Keeper of Time
“Lost time is never found again. Oh, never mind I found it.”

  Azeroth’un Kadim Ejderhası Heroes of the Storm’a Geliyor

  Previous article

  Manifold Garden İnceleme

  Next article

  You may also like

  Comments

  Comments are closed.

  More in Haberler