Haberler

The Outer Worlds, Nintendo Switch’e Geliyor

0

Private Division ve Obsidian Entertainment, The Outer Worlds’ün diğer platformların ardından Nintendo Switch’te de piyasaya sürüleceğini açıkladı.

Private Division’ın YouTube kanalındaki duyuru videosunu izleyerek Obsidian Entertainment’ın Kıdemli Yapımcısı Matthew Singh’ın, The Outer Worlds’ü Virtous ortaklığı ile Nintendo Switch platformuna taşınmasının hikayesini öğrenebilirsiniz.

The Outer Worlds, Obsidian Entertainment ve Private Division tarafından sunulacak olan yeni bir tek kişilik birinci şahıs bilim kurgu RPG oyunudur. Galaksinin en uzak ucuna yolculuk eden bir koloni gemisinde kaybolmuşken, kendinizi Halcyon kolonisini yok etme tehdidinde bulunan derin bir komplonun ortasında bulmak için onlarca yıl sonra uyanmış bulacaksınız. Uzayın en uzak yerlerini keşfedip birbirleri arasında güç savaşları olan farklı gruplarla karşılaştıkça olmaya karar verdiğiniz karakter bu oyuncu odaklı hikayenin nasıl devam ettiğini belirleyecek. Koloninin kurumsal denkleminde, siz plansız değişkensiniz.

The Outer Worlds , 25 Ekim 2019’da Xbox One, PlayStation 4 ve PC (Microsoft Windows Mağazası ve Epic Games mağazası aracılığıyla) için piyasaya sürülecek. Bu platformlarda yayımlanmasının ardından The Outer Worlds, Nintendo Switch’e gelecek; net çıkış tarihi daha sonra açıklanacak.

 

Super Smash Bros Ultimate, Yeni Karakterine Kavuşuyor: Hero
Keeper of Time
“Lost time is never found again. Oh, never mind I found it.”

  Hearthstone Grandmasters İkinci Sezonunda Bir Dizi Değişikliğe Gidiyor

  Previous article

  Team Razer, EVO 2019 ve The International’da

  Next article

  You may also like

  More in Haberler