Haberler

VİDEO // Outsiders İçin Yeni Fragman Yayınlandı

0

The Game Awards’da SQUARE ENIX, Gears of War: Judgment ve BULLETSTORM’un geliştiricileri ve Square Enix External Studios, SLEEPING DOGS ve JUST CAUSE’ın arkasındaki beyinler People Can Fly’dan yüksek yoğunluklu RPG-Shooter OUTRIDERS için yeni bir fragman yayınladı.

Yeni Game Awards fragmanı oyunculara, ilerlemenin tek yolunun kendi kaderinizin sorumluluğunu üstlenmek ve Agresif Düşünmek olduğu Enoch gezegeninde hiper evrimleşmiş bir İnsan olarak gelişmelerine yardımcı olacak bir rehber olan Mantras of Survival’ı tanıtıyor.

Powers On Tap – Yıkıcı güçlerle savaş alanına hakim olun. Bekleme süreleri kısa ve güçler sıklıkla kullanılmalı, bu nedenle yalnızca mermilere güvenmeyin.

Kill To Heal – Tüm Outriderlar hasar vererek iyileşir. Enoch’ta ilaç, şırınga veya sağlık yenilemesi yok. Saldırganlık, savaşın kalbinde hayatta kalmanın ve gelişmenin anahtarıdır.

Cover’s For Cowards – Cover sizi OUTRIDERS’dan kurtarmaz, yalnızca size zaman kazandırır. En güçlü teçhizatlarınızı seçin ve savaşa dalın.

Think Aggressive – Hayatta kalmak için yol gösterici bir felsefe. Güven, Enoch’un savaş alanındaki her şeydir ve agresif bir oyun tarzı, başarının temel bileşenidir.

OUTRIDERS, 2 Şubat 2021’de PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X | S, Xbox One ve PC’de ve 2021’in sonlarında Google Stadia’da çıkacak.

Immortals Fenyx Rising İnceleme – Enfes Masalsı Bir Macera

Keeper of Time
“Lost time is never found again. Oh, never mind I found it.”

  Co-op Zombi Nişancı Oyunu Back 4 Blood Tanıtıldı

  Previous article

  VİDEO // Immortals Fenyx Rising İçin Yeni Video Yayınlandı

  Next article

  You may also like

  Comments

  Comments are closed.

  More in Haberler