Haberler

Wargaming Grand Finals 2015

0
Wargaming, Grand Finals 2015 etkinliğinin hazırlıklarını neredeyse tamamladı. Bu hafta sonu, World of Tanks e-spor topluluğunun en elit takımları, Varşova’da toplamı 300.000 doları bulan ödüllerden pay almak ve Wargaming.net Ligi’nin şampiyonu olmak için karşı karşıya gelecek.
Finaller 25-26 Nisan tarihlerinde EXPO XXI’de gerçekleşiyor. İlk gün kapılar saat 11:30 itibariyle açılacak ve resmi açılış töreni saat 11:45’te gerçekleşecek. İkinci gün ise kapıların 11:00’da açılmasının ardından saat 12:00’da maçlar başlayacak ve oynanan her oyunla final maçına bir adım daha yaklaşılmış olacak.
Wargaming, Grand Finals etkinliğini kutlamak için yepyeni 7. Seviye bir Fransız tankı olan AMX 13 57’i oyuncularla buluşturuyor. Bu tank keskin bir nişancı olmasının yanı sıra Wargaming.net Ligi’ne özel renklerle donatılmış. Bu eşsiz tankla ilgili detaylı bilgiyi şu videoyu seyrederek ve thegrandfinals.com adresinden öğrenebilirsiniz.
Finaller boyunca 12 takımın kapışmasının yanında birçok eğlenceli etkinlik de gerçekleşecek. Wargaming etkinlik alanının dışında T34/85 ve M4AI Sherman model iki gerçek tank yer alacak. Ziyaretçiler tankların tarihini öğrenip onlarla resim çektirebilecekler.

Ayrıca sponsorlar ve hediye dağıtımları sayesinde katılımcılar, Wargaming ürünlerine sahip olabilecekler. Etkinlikte oyun içi para ve eşyaların yanı sıra GIGABYTE,HyperX ve Razer marka ürünler kapma fırsatı var. Tüm bunların yanında J!nx ve Musterbrand marka muhteşem tişörtler kazanmak da mümkün.
Wargaming’in resmi mobil oyun kamyonu MGT-20 de etkinlik alanında yer alıyor olacak. 7’ye 7 karşılaşmaların yapılabileceği 14 PC içeren bu kamyonda, oyuncular maç aralarında yeteneklerini test edecekler.
Sponsorların da kendilerine ait alanları bulunuyor. Red Bull standında ziyaretçiler, iPad’lerde World of Tanks’in mobil versiyonu World of Tanks Blitz’i birebir deneyimleme fırsatına sahip olacak. Musterband standında tamamen World of Tanks’e özel tasarlanan kıyafetler sergilenirken paysafecard alanında gerçekleştirilecek bilgi yarışmalarında katılımcıların World of Tanks ve askeri savaşlar hakkındaki bilgileri test edilecek.
Finallere giriş tamamen ücretsiz olup herhangi bir ön kayıt yaptırılmasına gerek yok.
Ayrıca tüm maçlar Wargaming.net Ligi’nin resmi sayfasından ve Twitch.tv üzerinden şu adreslerde izlenebilecek:
http://www.twitch.tv/wgleu – Ana sahne (English)
http://www.twitch.tv/wglna – Kulis (English)
İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

GTA V’in Gerçek Arabaları

Previous article

İzlenmesi Gereken Savaş Filmleri

Next article

You may also like

More in Haberler