İnceleme

Marvel’s Spider-Man İnceleme

0

Marvel ve Insomniac Games yepyeni, kendilerine özgü bir Spider-Man hikayesiyle karşımızda.

Daha önce filmlerde gördüğünüz Spider-Man’i unutun. Bu sefer karşımızda Peter Parken’ın New York şehrindeki zorlu maceraları var. Pek tabii ki bilinen kötülere karşı şehri kirletmeye çalışan yüzlerce sorun da peşimizi bırakmıyor.

Aksiyon, macera ve açık dünya öğelerine sahip olan oyunumuz, sadece PlayStation 4 platformlarında piyasaya çıkıyor ve multiplayer moduna da sahip değil. Ancak multiplayer mod, kesinlikle bu oyunun aranan kanı değil, zira Marvel’s Spider-Man tek başına “inanılmaz eğlenceli” bir oyun olmuş.

Açık dünya türü kısmında her binanın içerisine giremiyoruz. Oyunun hikayesi veya yan görevi izin verdiği sürede belli binalara girebiliyoruz. PS4 Pro’da oynadığımız ve otomatik kayıt özelliğine sahip olan oyunumuzda, dilersek manuel de bu işlemi yapabiliyoruz.

Yazılabilecek tek eksi, kendini tekrar eden yan görev mekaniği ve ufak tefek aksiyon bug’ları olabilir. Bunun dışında merak ettiklerinizi aşağıdaki video incelememizde bulabilirsiniz.

HUAWEI P20 Pro İnceleme – Yanına da Biraz Teletubbies
Ceyda Doğan Karaş
86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.

TP-Link Neffos Telefonlar İçin Yeni Arayüz – NFUI 8.0 Duyuruldu

Previous article

Point Blank’e Dereceli Sistem Geliyor

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in İnceleme