Dizi

Netflix’in The Witcher’ı Bu Sene Geliyor

0

Netflix’in son zamanlarda hız kesmeden devam ettiği isimler arasına giren The Witcher, bu yıl bekleyenleriyle buluşacak.

Serinin açılışı, Netflix içerik sorumlusu Ted Sarandso tarafından açıklandı. 2019 yılının sonlarına doğru izleyicilerle buluşmasını beklediğimiz dizi The Witcher’ın ilk sezonu, sekiz bölümden oluşacak. Net tarih kesinleşmese bile parmaklar çapraz şekilde bekliyoruz.

Şu anda Macaristan’da yapım aşamasında olan Man of Steel oyuncusu Henry Cavill, Geralt of Rivia olarak başrolde yer alacak. Anna Shaffer, Triss Merigold’u oynarken Freya Allan ve Anya Chalotra ise sırasıyla Ciri ve Yennefer’i canlandırıyor. Eamon Farren (Cahir), Joey Batey (Jaskier), Lars Mikkelsen (Stregobor), Royce Pierreson (Istredd), Maciej Musiał (Sir Lazlo) ve Wilson Radjou-Pujalte (Dara) gibi isimler de dizide yer alacak.

Netflix’in Yeni Rakibi Disney+ Konsollara Geliyor
Ceyda Doğan Karaş
86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.

BOXBOY! + BOXGIRL! ile İlk Kez Nintendo Switch’e Geliyor

Previous article

ASUS, 21 Red Dot Ürün Tasarımı Ödülü Kazandı

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Dizi